Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok, ti hol adnátok esélyt...

Lányok, ti hol adnátok esélyt ismerkedésre interneten? Visszafogottabb lányokra gondolok, vagy akiknek nehezebben megy?

Figyelt kérdés

Eléggé rossz már hogy olyan lányok találnak meg akik csak alkalmit akarnak meg hitegetnek, szeretnék már találni valakit aki tényleg elfogad és szeret. Én nem vagyok az a fajta aki bulizni jár meg ilyesmi, ezért szerintem mindenképp olyan lányt kell keresnem aki lelkileg olyan mint én, akinek nehezebben megy, visszafogottabb akár.. De a társkeresőn sajnos mind ugyan olyanok, és már teljesen remény vesztett vagyok hogy nincsenek normálisabb lányok csak olyanok akik túl hamar küldik az intim képeket KB 10 perc fél óra után, az meg nem kapcsolat ha valakit a testéért kéne szeretni.

Tudom hogy nehéz neten is ismerkedni főleg ha féltékeny típus vagyok, de szerintem az hogy 100%ban hűséges vagyok és soha nem hazudok annak akit szeretek az máris pár tökre jó (és amúgy alap) tulajdonság bennem, mégsem megy..

Bármi tanács? Mindig önmagamat adom, ide most egy kérdést kiírni persze teljesen más de na.. nem próbálok más lenni, csakis magamat adom.. Tizen huszon éves lányoknál is próbálkoztam, mondjuk mai lányoknál az is baj hogy nekik nem felel meg ha valaki pár évvel fiatalabb, pedig volt már idősebb barátnőm is.


2020. márc. 24. 19:52
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Miért várod el egy lánytól, hogy csak veled foglalkozzon, pláne pusztán pár nap ismeret után?

A legtöbb ember beleépíti a párkapcsolatát az életébe, nem eldob mindenkit és mindent, hogy csak azzal foglalkozzon.

A barátomat nem zavarja, amikor elmegyek a barátnőimmel moziba, színházba és engem sem zavar, ha ő megy el a barátaival meccsre vagy bowlingozni. Miért zavarna? Téged miért zavar, hogy vannak barátai?

19/L

2020. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Szerintem ennek a beszélgetésnek semmi értelme. Inkább várok egy olyan lány válaszára aki megfelel a leírtaknak, mert az ő véleményükre vagyok kíváncsi. Jó legyél.
2020. márc. 29. 16:29
 33/44 anonim ***** válasza:

Minek írsz ki úgy kérdést, hogy minden választ csak lesöpörsz a válladról? Ennek mi értelme van?

19/L

2020. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

És annak vajon mi értelme hogy nem azok válaszolnak akiknek a kérdés szólt..? Na, mindegy..:)

Tudod engem apszolút nem érdekelnek akik csak a negatívval jönnek meg meg akarnak változtatni, az ilyen emberek hidegen hagynak, csak a rossz indulat stb, fúj. Csak le tudják nézni a másikat meg másra erőltetni a szaraikat mert nem vagyunk ugyan olyanok :D Hát nem is leszek olyan trash mint a legtöbb ember, én biztos hogy nem fogok félmeztelen képeket feltenni, meg támogatni olyanokat hogy egy lány leigya magát a buliba. Én vigyázni fogok a barátnőmre, nem pedig más fiúk karjaiba lökni. Szóval tőled sem kérek több választ, mert egyszerűen Nem Segítesz. Mostmár tényleg elég.

2020. márc. 29. 16:39
 36/44 anonim ***** válasza:
89%

"Te biztosan egy nagyon okos mindent tudó 19 lehetsz"

Mondja a szintén 19 éves aki "tapasztalatból" tudja mire mennek a nők úgy hogy szerintem még az egy méteres körzetében se volt egy nőnek se.

2020. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
89%
Ok, ne változz, maradj ilyen, várj a tökéletes lányra amennyit akarsz. Aztán ne a nőket hibáztasd amikor nem jön. 🙃
2020. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Ha ekkora barom vagy, akkor nyomd csak a szöveged.. Nem is értem ilyenek mellett hogy állnak ki :D

Bocs hogy nem ilyen idiótákra hajtok, lehet irigykedni :)

Ha ennyire nem tetszik valami, nem kell olvasni, ilyen egyszerű lenne, erre te inkább gykn-n szórakozol a kérdések alatt mint egy dedós, a helyett hogy felfognád azzal a pici agyaddal hogy mi a helyzet.. De nem baj, innentől nem engem jellemez a gusztustalan viselkedésed, szia:)

2020. márc. 29. 20:03
 39/44 anonim ***** válasza:
89%

Úúúú, mit mondtam ami ennyire felborzolta a kedélyed?

De igen, a kinézeted miatt nem tetszel a nőknek, véletlenül sem a taszító személyiséged miatt. Ébredj fel kisherceg.

2020. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok az ilyen bunkó trollok maguktól ilyen hülyék-e.. inkább menj a kérdésem alól mert nem vagyok kíváncsi a fajtádra. Köszi
2020. márc. 30. 05:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!