Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy bírjam ki még évekig...

Hogy bírjam ki még évekig barátnő nélkül? Vagy rosszabb esetben örökké?

Figyelt kérdés
Nagyon messze kerültem attól hogy legyen egy barátnőm.Még évekbe telhet mire piacképes leszek.Csajozhatnék most is de értelme nem lenne mert úgysem kelnék el.Ez olyan mintha kimennék a piacra ahol mindenki friss zöldséget meg gyümölcsöt árulna én meg kiraknám a rohadt almát meg a rohadt banánt meg a rohadt narancsot.Ki venné meg?Senki.Én úgy számolom még kb.5 év mire kikerülhetek a piacra.És még akkor sem lesz biztos hogy sikerül összejönni valakivel,csak annyi lesz hogy már én is ott leszek a többi versenyző között.De hogy bírjam ki még 5 évig?Hogyan tereljem el a figyelmemet a magányomról? Köszönöm előre is a válaszokat.
2020. márc. 26. 21:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

Lattam mar sovany, alacsony, csoro, diploma nelkuli es meg ferfi szemmel is csunya pasikat becsajozni.

Neked csak egy dologra van szukseged, es az nem penz, hanem a rinyalas befejezese.

2020. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

"Talán nem piacnak kéne tekinteni a lányok kereslet-kínálat függvényét."


Pedig az, kőkemény és kíméletlen piac. Ha tetszik neked ha nem.

2020. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

Én először is nagyon örülök, hogy kezded belátni, hogy a jelenlegi helyzetedben nem túl valószínű, hogy párt találhatsz. Ez már szerintem becsülendő, figyelembe véve a sok-sok kérdést, amit már itt gyakorin feltettél. De tényleg, mindenféle irónia nélkül írom ezt.

Remélem, komolyan is gondolod, hogy változtatni szeretnél.

Én mindenképpen azt javaslom, hogy a tervezett változtatásokra koncentrálj, tehát kezdj el mondjuk pszichológiai témában olvasgatni (Buda Béla: A ​szexualitás modern elmélete és Lukács Dénes: Párkapcsolat, szexualitás, pszichoanalízis könyveit mindenképpen ajánlom, szerintem könyvtárakból be lehet őket szerezni, sokat lehet belőlük tanulni a párkapcsolatok analitikájáról, illetve a szociálpszichológiában is foglalkoznak ilyen részekkel, most a szaktars.hu április 23-ig ingyenesen megtekinthetővé tette a könyveit, ott Smith & Mackie Szociálpszichológiájának az ide vágó fejezeteit ajánlom).

De továbbra is javaslom, hogy menj el pszichoterápiára, az is segítene neked mindenképp.

Az önfejlesztést is fontosnak tartom, kezdj el valamilyen nyelvet tanulni például! Akár mondhatni ingyenesen, az internet segítségével is rengeteg nyelvet meg lehet tanulni. Ez is leköti a figyelmet, és fejlődsz általa.

Én a helyedben megpróbálnám amúgy mindenképpen az érettségit is, ha jól emlékszem a korábbiak alapján, még nincs érettségid. Ez is leköt, ráadásul itt is tanulhatsz, művelődhetsz. Az OKJ-rendszer átalakítása miatt ugye már sajnos csak iskolarendszerű képzések indulnak, szóval az már valószínűleg nem férne be munka mellett, de az érettségit mindenképpen tedd le szerintem.

Ezek mellett pedig fordíts időt a kinézetedre. Bár az alapvető adottságaidon nem tudsz változtatni, de edzeni tudsz (akár otthon is, erről is van rengeteg cikk, videó a neten), emellett figyelj oda az étkezésedre is, erre is van rengeteg ötlet a neten, hogyan lehet olcsón egészségesen étkezni.

Mindenképpen ajánlom a ruhatárad frissítését is, próbáld meg megtalálni a saját stílusodat, legyenek olyan darabjaid, amelyek passzolnak hozzád.

Új frizurát is érdemes nyírnod, jól emlékszem ugye, hogy saját magadnak szoktál hajat vágni? Menj el egy fodrászhoz, és kérdezd meg tőle, hogy milyen frizura állna jól neked, és próbáld ki őket. Egyszer kell eltalálni a tökéletes frizurát, utána már akár magadnak is megpróbálhatod azt megnyírni.

Szóval csak hajrá, hidd el, legfőképp rajtad áll a dolog! Sok sikert, őszintén szurkolok, hogy sikerüljön változtatnod, majd párt találnod! Hajrá! :)

2020. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13 nagyon hosszú utat kell megtennem hogy legyen esélyem hogy odajöjjenek hozzám a piacon vásárolni.
2020. márc. 27. 18:28
 15/17 anonim ***** válasza:

Ismerkedési piac... 😂

Sajnos tényleg egy húspiac az egész.


Kb ilyen az egész:


-Jó napot, 95 kg trollt kérek!

Én: 97 kg lett, maradhat...?


...

Nyugi, nekem sincs esélyem a lányoknál. Túl unalmas vagyok sajna.

2020. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
A minôségi áru jellemzôje, hogy ki se kell mennie a piacra, mielôtt elindulna már el is kelt🙂 A selejteseknek marad a piac, hogy na melyik a legkevésbé szar.
2020. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

Miért, az embereket elő lehet rendelni?

2020. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!