Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell hogy a magány...

Miért kell hogy a magány állandóan jelen legyen? Miért nem múlik el úgy, mint például egy nátha?

Figyelt kérdés
Az én életemben például állandóan jelen van.Magányosan kelek reggel és magányosan fekszek le este.Nem tudom más hogy van vele,de engem kínoz a magány.Kellemetlen érzés.Annyi minden elmúlik,például a szerelem is,a magány miért nem múlik el?
2020. ápr. 6. 00:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%
Azért mert nemvagyok menő azért nemkeresnek akkor leszarom.
2020. ápr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Engem se keres senki.Az lenne jó ha nem érdekelne ez az egész.
2020. ápr. 6. 00:57
 13/19 anonim ***** válasza:
58%
Felesleges ezen rágódni. Majd elmulik ez a virus azt mehetsz csavarogni sportolni
2020. ápr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Én is egyedül kelek és fekszek,de ennek csak örülök.Senki nem pofáz bele semmibe,nem horkol meg csámcsog mellettem,stb.Nem érzem magam egyedül,mert kis társasházban lakok,ahol jóban vagyok 2szomszéddal.Tehát ki tudok menni trécselni ha nagyon akarok.De én annyira nem igénylem az embereket.Most az hogy nem vagyok párkapcsolatban,az se érdekel.Csak az energiámat szívná le.
2020. ápr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
Mit lehet tenni magány ellen, ami mukodik is? A keresd az emberek társaságát, erdeklodj, hivd fel, irj rá nem működik, akkor mi?
2020. ápr. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha küzdesz valami lelki dolog ellen, akkor a leküzdendő dologhoz való kötődés csak erősebb lesz.

Szerintem a kérdést érdemes megfordítani, a "mit tegyek a magány ellen?" helyett a "mit ne tegyek, ami magányomat fenntartja" kérdést lenne érdemes megfontolni.

Mondjuk most a lehetőségek szűkösebbek a járvány miatt, de ez majd elmúlik, akkor mehetsz, nyithatsz a világ felé. Mármint ha akarsz.

2020. ápr. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Beszélhettek neki, úgy is csak nyavalyogni van itt...
2020. ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Most akkor várod a nőt aki férfi létedre megment a magánytól?


Elárulom neked, hogy férfiként meg kell tanulni egyedül is érvényesülni, boldognak lenni és majd akkor találsz valakit magad mellé. Egy búbánatos fonnyadt majom szerinted kinek szimpatikus párkeresés során?

2020. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is többször tettem már kísérletet arra, hogy felhívjam a figyelmet: az anotalk-ozáson kívül aktívan érdemes tenni azért, hogy barátnőt találj, de elsősorban saját boldogságodért kellene tenni.
2020. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!