Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért felejtek ilyen nehezen?

Miért felejtek ilyen nehezen?

Figyelt kérdés

Alapból nem vagyok valami sírós típus.Sosem sírok emberek előtt,és szeretem eljátszani hogy minden okés.Feldolgozok szar dolgokat de ha elveszetek egy ismerőst/havert/barátot abba belepusztulok.Sok baratom van,de 100-1 is a halálomat okozza,még akkor is ha csak én bírok egy embert ő meg csak eljátssza hogy bír.Nem tudom miért van ez de tényleg kezdek megőrülni.Nem bírok elengedni embereket.Olyanokat akiket nagyon kedveltem egyszerűen nem.


17/l



2020. ápr. 12. 15:16
 1/2 anonim válasza:
Ezt erőltetni nem lehet...az emberek jönnek meg mennek...csak az a szar mikor a küszöbön állnak meg.
2020. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az életben egyetlen dolog állandó, az pedig a változás. Barátok jönnek, mennek, majd hozzászoksz... el kell őket engedni
2020. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!