Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedul maradtam, borzaszto...

Egyedul maradtam, borzaszto ez igy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy parkapcsolatom, 1 ev 3 honap utan vege lett, meghozza azert mert tiltott mindenkitol es mindentol, ezaltal elveszitettem magam mellol mindenkit. De nagyon joba lettem egyik osztalytarsammal, sulve folve egyutt voltunk, de neki baratja lett, eleinte meg jo volt, sot gyakran voltunk 3an. Utanna jottek a problemak, en meghallgattam es probaltam segiteni. Baratnom mindig aztmondta, hogy nem szereti, legalabbis nemtudja hogy szereti e, es hogy egyaltalan tetszik e neki. Felhoztam neki, hogy akkor lepjen, ne hulyitse. Aztmondta jo, jobb lesz igy. Vegul ebbol semmi sem lett, es ugyan ez ment 3-4 honapig. A legszomorubb az egeszben, hogy tudja jol, hogy nagyon magam alatt vagyok mostansag, es hogy csak o(k) maradt(ak) nekem. De leszarjak, hiaba irok, hiaba szeretnek talalkozni, semmi valasz, vagy amikor mar nem aktualis, akkor ir, hogx “bocsi, a baratommal voltam” es meg sem kerdezi, hogy mikor lotoljuk, nem, ennyi volt.

Egyedul erzem magam, atverve erzem magam. Soha nem gondoltam volna, hogy leszek ilyen helyzetben.

Mit tegyek? Nem szeretnek tobbet futni utanna.


2020. ápr. 14. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
ha küldesz privibe elérhetőséget beszélhetünk.
2020. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz szituáció. Átérzem, én is voltam ugyanebben a cipőben. Viszont szerencsére ezen túl vagyok. Ehhez az kellett, hogy rájöjjek, a saját életemért, boldogságomért, jövőmért csak is én vagyok felelős. Fel kell állj! Minden napban keress valami jót! És ne hátra nézz. Az ilyen nem barát! A barátság nem itt kezdődik. Legyél nyitott és pozitív! Hidd el sokat fog segíteni! Olyan terheket ne cipelj a válladon ami nem a te segítségedre, hanem a hátráltatásoddal jár! :)
2020. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Huh, borzaszto nehez. Faj, nagyon faj. Annyira igyekezdtem es probalkoztam. Amikor megismertem orultem, hogy vegre van valaki, akivel tudok azonosulni. Sajnos nem volt hosszu eletu. Igyekszem atharcolni magam minden nehezsegen, de kezdem unni.

Szomoru, hogy vannak emberek, akik allandoan csak csalodni tudnak embertarsaikba. Remelem idovel szerencsesebb leszek.

2020. ápr. 14. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is.nemtudom.
2020. ápr. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!