Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell ezt elfogadnom?

Miért kell ezt elfogadnom?

Figyelt kérdés
Hogy olyan a helyzetem amiből egy életen át nehéz kijönni. Nemtudok olyan helyen lakást venni ahol eltudnám képzelni az életem. Azért mert nincs rá se pénzem ,és annyi hitelt se kapnák ,és ha 100 èvig kuporgatnák se tudnám összehozni. Itt a világvégi vidéken kell meghalnom egyedül... minden baràt és unokatestvér elköltözött. Én a környèken se szivesen akarok lakni élhetetlen egy környék ez. Annyibol jobb itt olcsóbbak a házak. Egyszerűen beleszülettem a szarba. Itt fogok magányosan megöregedni.lehetetlen önerőböl ebből kilábalni segitségem nincs és nemszámithatok senkire. Baràtnőm nincs és egy nő se marad velem a helyzetem miatt mert idővel rájön mibe vagyoj benne aztán inkább lépnek. Van aki még ilyen helyzetbe van 30 évesen,?

2020. ápr. 17. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit tudsz felhozni, ami segítene neked? BÁRMIT mondhatsz, ami segítene. Szeretném tudni, hogy ebben a pillanatban magadtól mit tudsz elképzelni.
2020. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sok lehetőségem nincs. Hitelt kell felvegyek tudjak venni itt a környéken egy 100 éves parasztházat. És elkell fogadjam hogy cdak igy tudok saját lakásra szert tenni. De sajnos csak itt a környéken.
2020. ápr. 17. 19:02
 3/13 anonim ***** válasza:

De minek akarsz saját házat? Nem fontos szerintem ez...

Az meg, hogy nem tudsz kijönni a helyzetetből hülyeség ma már az egész ország területén dolgozhatsz, van olyan is ahol szállást is adnak, összegyüjtesz egy kis pénzt azt bérelsz valami nagyobb városba egy lakást azt már kész, ki is jöttél a helyzetetből és még hitelt sem vettél fel...

2020. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De albérletbe nemakarok lakni.
2020. ápr. 18. 19:51
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor meg ne rinyálj itt, te csinálod ezt magaddal!

Lehetőséged lenne csak szarsz rá...

Amúgy ha ezt csinálnád amit írtam előbb-útóbb meglenne a saját ház is, de mindegy mert te mindent azonnal akarsz, olyan meg nincs. Mindenki megdolgozik a tulajdonáért.

2020. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz.de akkoris ezvan.
2020. ápr. 18. 21:08
 7/13 anonim ***** válasza:

De mi van??

Az van hogy vagy teszel érte vagy nem!

Magától semmi sem fog a szádba repülni...

Ha nem teszel érte csak sírsz akkor sajnállak nem tudok mást mondani.

2020. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azon vagyok. De ez egy hosszadalmas folyamat és szerencse is kell hozzá .
2020. ápr. 18. 21:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Így van, de ha már 10 évvel ezelőtt neki fogtál volna lehet már lenne házad! Nem is értem mit csináltál eddig...
2020. ápr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenki olyankönnyen ösdzetudja gyüjteni egy ház árát. Képzeld nemcsak arra kellett a pénz hogy felretegyek és nem mindenkinek probléma mentes az élete.
2020. ápr. 19. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!