Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell ezt elfogadnom?

Miért kell ezt elfogadnom?

Figyelt kérdés
Hogy olyan a helyzetem amiből egy életen át nehéz kijönni. Nemtudok olyan helyen lakást venni ahol eltudnám képzelni az életem. Azért mert nincs rá se pénzem ,és annyi hitelt se kapnák ,és ha 100 èvig kuporgatnák se tudnám összehozni. Itt a világvégi vidéken kell meghalnom egyedül... minden baràt és unokatestvér elköltözött. Én a környèken se szivesen akarok lakni élhetetlen egy környék ez. Annyibol jobb itt olcsóbbak a házak. Egyszerűen beleszülettem a szarba. Itt fogok magányosan megöregedni.lehetetlen önerőböl ebből kilábalni segitségem nincs és nemszámithatok senkire. Baràtnőm nincs és egy nő se marad velem a helyzetem miatt mert idővel rájön mibe vagyoj benne aztán inkább lépnek. Van aki még ilyen helyzetbe van 30 évesen,?

2020. ápr. 17. 18:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Közbe jogsit tettem közbe vettem 2 autót amiből 1 kuka lett es buktam 1.4 milliót.es volt még egy pár sűrgös kiadás ami nemkevés pénz. Most nemrég kellett vegyek egy 3. Autót mert az elöző kuka igy ezis pénz.a fentartása stb ezek nemolcsó dolgok. Meg ilyeb rettentő fizetésekből nemtudom megkellene tudnom váltani a vilagot mikor 10 év alatt az ingatlan árak a duplájára emelkedtek.
2020. ápr. 19. 11:24
 12/13 A kérdező kommentje:
10 év alatt nemvolt habzsi dőzsi egyszer voltam nyaralni és akkor is csak belföldön !semmi extra!
2020. ápr. 19. 11:54
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz olyan rossz helyzetben ha már a 3. kocsidat veszed, tudod vannak olyanok akik kaját sem tudnak venni, de te csak sírj tovább!

Szánalmas vagy, és sehol sem mondtam azt, hogy mindent amit keresel rakj félre, csak annyit ami havonta marad...

De neked hiába beszélek nem érted. Nyugodtan sírj életed végéig!

2020. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!