Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már úgy hogy semmire...

Éreztétek már úgy hogy semmire nem vagytok jók?

Figyelt kérdés

A munkámban ugyan elismernek, de soakt hibázok, nincsenek barátaim, nincs párkapcsolatom. Közeledeve a 40-hez ( nő vagyok ) irogattam fiatalabb pasikkal, és egyszer csak leléptek. Miért van ez? Szép okos kedves csinos nő vagyok, és nem én kezdeményeztem, de basszus, meg se kaptak a pasik, és rám untak, leléptek minden szó nélkül? Mi ez már?! Persze lehet a karanténra fogni mindent.. Szóval nem értem, nem verek át senkit, sőt ha tudok segitek a hajléktalanon is! De az élet több területén olyan szerencsétlen vagyok és mindig is az voltam! Mi ez már isten átka, vagy ez a sorsom??? Gyülölöm magam egy szar darabnak érzem magam, nem vagyok semmire se jó. Évek óta ezt érzem. Nincs hobbim nem érdekel semmi. Bárkit el hozhatnék magamhoz szexelni, de a kutyának se kellek, és kedvem sinc dugni! Ez normális?? Ha meghalnék ( egyedül lakom ) arra is csak a szomszédok jönnének rá, hogy szag van...!!! Rengeteget sirok..

Ki hogy változtatott magán? Nem megyek orvoshoz anti depit nem fogok szedni mint 20 éves koromban mert az a bajt nem oldja meg! Ha valami ilyen cipőben járt mint én kérem irja meg hogy s mi változtatta meg. Privátba nem válaszolok. Köszi :(


2020. ápr. 19. 17:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
En 40 eves ferikent vagyok igy. Az egyetlen ami megvan az a parkapcsolat, kb az az egy pozitivum van az eletemben. Tanar vagyok, utalom a szakmamat, szerintem nem is nagyon csinalom jol, a bérem egyenlo a nullaval, egesz nap putris ciganyokkal vagyok korulveve. Baratom egy sincs, regen sok volt, de szerteszaladtak a nagyvilagba es magamra maradtam. Hobbim semmi nincs, de ha lenne se lenne ra penzem, es rohadtul nem ertek semmi ferfias dologhoz. Nem tudok a kocsiba egy izzot kicserelni, nem tudom h mukodik egy funyiro, semmihez nem ertek. Na kipanaszkodtam magam
2020. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül. Nekem sincsenek barátaim valamiért nem tudnak elviselni idegesítő vagyok vagy nem tudom soha nem mondott senki semmit hogy miért nem akar az életébe. Próbálok barátkozni kedves vicces lenni de nem érdekel a kutyát sem. A pasikkal én is így vagyok mint te. Ha össze akadok is valakivel barátság extrákkal lesz belőle de az érzelmeim már nem kellenek. Nem értem az embereket. Én sem akarok gyógyszereket szedni mert szerintem sem oldja meg a gondokat semmi értelme nem lenne de ez így igazából nem mehet tovább mert bele őrülök. Lennének hobbijaim de hogy mindig mindent egyedül az kissé unalmas és szomorú. Szóval megértelek pedig csak 25 vagyok.
2020. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én kölyökkorom óta ezt érzem. Tudom, hogy a táramnak is addig kellek amíg van pénz.
2020. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mondjátok, miért van ez, és mit tegyünk ellene? Szerintetek mi a megoldás? Amit teljesen egyedül kell m egoldanunk? Mire gondotok?
2020. ápr. 19. 18:44
 5/26 anonim ***** válasza:

Engem a nők "pattintanak le" ugyan így..

Annyi a különbség, hogy én 27 vagyok.. És pasi..

2020. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban lett elásva az önbizalmam. Én nem teszek ellene munkával ellensúlyozom.
2020. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Én szívesen ismerkedem bárkivel. Mást igazából ellene nem is lehet mást tenni.

2020. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen melypontom huzamosan.

Az segitett kitörni hogy elkezdtem vendeglatozni amolyan pupban.

Folyamat emberek között voltam ramragadt a szocializacios ritmus akaratlanul is lettek ismerösök aztan kapcsolatok akikkel együtt logtunk es nem szexorientaltan kezdödtek a beszelgetesek sem mint ami a neten megy ugye ismerkedesnel.

Tartottàk a tisztes tavolsagot puhatolozas megy csak a ffiak részéröl eleinte az életben, es aztan kategorizalnak csak.


Szoval "ra kenyszerültem" arra a munka révén hogy kilepjek a kis depis maganyos komfortzonambol különben éhen is lehet halni az önsajnalatban. Marmint amivel en inditottam.

2020. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Ket elcseszett hazassag utan, szerencsere mar tizeneve egyedul vagyok es nagyon elvezem :) Azt csinalok amit akarok! Ez nem atok, ez maga az Isteni gondoskodas.


Egy ideje van egy kutyam es ezzel beteljesedett a csoda. Tok jo egyedul lenni, nagyokat kirandulni a kutyaval ... baratkozni ha akarok, vagy magamra zarni az ajtot ha ugy tetszik.


Fantasztikusan jo egyedul lenni!

2020. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ezt érzem magamról... pedig még messzi a végem, sajnos.
2020. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!