Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már úgy hogy semmire...

Éreztétek már úgy hogy semmire nem vagytok jók?

Figyelt kérdés

A munkámban ugyan elismernek, de soakt hibázok, nincsenek barátaim, nincs párkapcsolatom. Közeledeve a 40-hez ( nő vagyok ) irogattam fiatalabb pasikkal, és egyszer csak leléptek. Miért van ez? Szép okos kedves csinos nő vagyok, és nem én kezdeményeztem, de basszus, meg se kaptak a pasik, és rám untak, leléptek minden szó nélkül? Mi ez már?! Persze lehet a karanténra fogni mindent.. Szóval nem értem, nem verek át senkit, sőt ha tudok segitek a hajléktalanon is! De az élet több területén olyan szerencsétlen vagyok és mindig is az voltam! Mi ez már isten átka, vagy ez a sorsom??? Gyülölöm magam egy szar darabnak érzem magam, nem vagyok semmire se jó. Évek óta ezt érzem. Nincs hobbim nem érdekel semmi. Bárkit el hozhatnék magamhoz szexelni, de a kutyának se kellek, és kedvem sinc dugni! Ez normális?? Ha meghalnék ( egyedül lakom ) arra is csak a szomszédok jönnének rá, hogy szag van...!!! Rengeteget sirok..

Ki hogy változtatott magán? Nem megyek orvoshoz anti depit nem fogok szedni mint 20 éves koromban mert az a bajt nem oldja meg! Ha valami ilyen cipőben járt mint én kérem irja meg hogy s mi változtatta meg. Privátba nem válaszolok. Köszi :(


2020. ápr. 19. 17:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#20

A #19 vagyok. Végigolvastam még egyszer azt amit leírtam de nem hiszem, hogy a tanácsom a kérdező számára a pasizás lett volna. Nem tudom honnan vetted, hogy ezt akarom sulykolni?


Továbbá ki beszélt arról, hogy a kérdező így mutatkozik be egy társkereső oldalon? Attól mert te leírtad ide (ami úgyszintén nem egy társkereső), azt hogy nem igaz még nem jelenti azt, hogy más is így tesz. Nem bántásnak szánom, de semmivel nem lett előrébb a kérdező mert tudja azt, hogy szánalmasként gondolsz magadról. Ettől legfeljebb csak tévesen azt gondolhatja hogy nincs semmi gond ha elfogadja ezt a képet magáról. Holott pont ez ellen a téves kép ellen kellene küzdenie.


Nem tudom, hogy ezzel csak szimpátiát akartál nyerni az iranyodba de az ilyen kommenttel csak lehúzod ahogy fentebb is írtad.

2020. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#21


#19 vagyok.A tisztánlátás végett,pontról pontra:


Ezt írta a kérdező:"irogattam fiatalabb pasikkal, és egyszer csak leléptek. Miért van ez?"


Ezt válaszoltad:"nehezen akarom elhinni, hogy egy sikeres és csinos 40-es nő ne tudna könnyen találni valakit amikor az idősebb nők szinte a reneszánszukat élik.Akkor ennek mi lehet az oka. Milyen elvárásait vannak a férfiak elé? Milyen elvárásaid vannak egy kapcsolat irányában?"


Erre reflektáltam azzal,hogy (SZERINTEM) miért nem kap pozitív visszajelzést.Aki nem szereti saját magát az hajlamos másoktól várni a visszaigazolást,hogy ő igenis értékes/szerethető/stb. Önmagát kellene szeretni/becsülni/elfogadni,ezért (továbbra is szerintem) egy párkapcsolat nem oldaná meg a problémáit.Ha félreérthető voltam,akkor bocs.


"ki beszélt arról, hogy a kérdező így mutatkozik be egy társkereső oldalon?"


Nyilván nem szó szerint értettem,hogy ezt írja,azt mondtam,hogy nagyon negatív képet fest saját magáról,az itteni írása alapján legalábbis.Ismételten szerintem,ez lehet az oka,hogy nincsenek barátai/párkapcsolata.(Magam részéről,nem társkeresőzöm.)


"tévesen azt gondolhatja hogy nincs semmi gond ha elfogadja ezt a képet magáról. "


Ha elfogadja ezt a képet,akkor óriási gond van,de nem értem,miből gondoltad,hogy én ezt javaslom neki.Nem pályázom senki szimpátiájára,csak azért említettem a dolgot,hogy lássa,nem a levegőbe beszélek.


Lehúzni nyilván nem akarom a kérdezőt,ha valami nem világos,tudd rá kérlek,hogy hibás a kommunikációm.Nyugodtan jelezz vissza,nem vagyok sértődős.

2020. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én mindig így érzek.

19F

2020. ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket, nagyon jól estett az őszonteségetek, és hogy nem köveztetek meg, a szemem próbáljátok fel nyitni. És köszi a privát lelki segélyeket is! Nagyon sokat számit nekem ez most!!!

Nagyon önbizalom hiányos vagyok, előző kapcsolatomban a párom a vaginámat nagyon durván sokszor csúfolta,(felesleges!!!) féltékenységből párszor hozzám vágta hogy ki dugta meg azt a kógós tág szar rongyos pin....dat! Persze ezt sokkal súlyosabban adta elő, sokszor! Utána jött a sirás, én szerettem megbocsájtottam. Aztán jött a következő féltékenységi hülyesége, majd megint bántott - szavakkal. De besokkaltam, tönkre tett lelkileg!!!!! Ennek vége van már egy idelye és jobb igy. A fő bajom különben ez. Hogy biztos szar, nem tudom magam túl tenni rajta, mert lehet hogy másnak se tetszene?! Össze szorul a gyomrom ha erre gondolok.......... Miért nem elég az ha dolgozok, nem bulizok nem drogozok nem cigizek, nem pletykálok ki senkit, van eggy kis pénzem félre téve is, full igényes vagyok minden szempontból, sajnos genetikailag lehet tényleg nem a legszebb ott az! De! Tehetekén róla?! Úgy ennyi még ami igazán bánt..

2020. ápr. 27. 07:01
 25/26 anonim ***** válasza:

Sajnos olyan nagyon sokat még nem tudtam közelről szemügyre venni de nincs olyan, hogy csúnya vagina.

Az exed nárcisztikus személyiség volt, abból nyert önigazolást, hogy téged elnyomott, megalázott. Én egy ilyen ember mellett nőttem fel úgyhogy tudom mennyire meg tud nyomorítani ez. Az egyetlen amit tehették volna, hogy hamarabb otthagyod, de jobb későn mint soha.


Gondolom lehetett ott még más bántó dolog is a kapcsolatban. Szak mind rossz nyomot hagyhatták benned. Azért van egy két lépés amit te is tudsz majd tenni ez ügyben, hogy javuljon a dolog. Hajrá.

2020. ápr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 JLCS válasza:
Na,ugye azért konkrét oka van-nagyon durva-ennek a destruktív indulatnak. A volt pasid biztos paranoid-narcisztikus szadista stb-Freud professzor leír pár ilyen típust. Vagy csak egyszerűen egy vadbarom. Volt és van szerencsém ehhez a fajtához. Tudd,hogy valószínűleg gyáva patkány is,ha nála erősebbel fut össze,vagy csak szimplán nem ijednek meg tőle. Érzelmileg kötődtél hozzá,azért engedte magát így el. Csak azt remélhetem,hogy eltávolodsz tőle teljesen,ehhez erőt,belátást,és persze kitartást kívánok neked.
2020. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!