Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék egy pót apát...

Hol találhatnék egy pót apát vagy egy apához hasonló férfit? (Előzmények a linken)

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek hol próbálkozzak a kereséssel? Tudom, hogy 25 éves vagyok, lehet túl késő már, meleg is vagyok és ettől beijednek a férfiak, de nagyon szükségem lenne egy pót apára. Tényleg semmi hátsó szándékom nincsen csak nagyon hiányzik egy férfi az életemből (nem szexuálisan, mivel aszexuális vagyok, nem is párkapcsolatilag, hanem mint apa-fia hiàny) Egyszerűen nem tudok az igazi apukámmal kibékülni, egyszerűen nem megy. Hol lehet ilyenkor próbálkozni? Vagy mit tegyek? Hiányoznak az apa-fia dolgok, az együtt dolgozás, együtt sportolás, beszélgetés. Tudom hülyeség, de nem tudok mit tenni hogy igy érzek.



2020. ápr. 26. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

már van apukád, nem lehet csak úgy lecserélni, akkor sem ha rendezetlen a viszonyod vele.


ha ezzel együtt szeretnél egy férfit barátként az életedbe, aki elfogad, akivel lehet együtt hetero pasis dolgokat csinálni, pl sportolni, hülyülni együtt, túrázni, nagokat beszélgetni az élet dolgairól, akkor irj rám. Én is.

30F

2020. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szintén meleg aszexuális vagyok, heterós viselkedésű, kinézetű, régimódi pasi
2020. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez viszonylag ritka kombináció amúgy, bizonyára te is tudod
2020. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

végül is magánügyed, de azért hadd mondjam el, hogy rendkivül önsorsrontónak tartalak. Én éveken át remélnytelenül próbáltam találni egy magamhoz hasonló barátot, akivel önmagam lehetek, nem kell megjátszanom, hogy a lányokat szeretem, mégsem akar megdönteni...

én nem találtam ilyet, mivel ritka, mint a fehér holló. neked me tálcán kinálja az éelet, de még csak kiváncsi sem vagy rá, hogy kit hoz eléd.

2020. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne amcsi filmekből szocializálódj!


Én nem dolgoztam együtt apámmal, nem is sportoltam vele és keveset is beszélgettünk..

35F

2020. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!