Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is egyre magányosabbak...

Ti is egyre magányosabbak vagytok?

Figyelt kérdés
Amióta kijárási korlátozás van és mindenki otthon van, a barátaim nem is igazán keresnek, és egyre inkább a depresszió fele haladok, pedig 2 hónapja egy boldog, minden téren jól teljesítő, aktív sportoló ember voltam, de mára elengedtem magam és nincs is kedvem/erőm csinálni semmit
2020. ápr. 29. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Aki erre annyit birt ideböfögni, ,hogy kamu, az mit érez?
2020. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szia!

Hát nem mondom, hogy senki nem hiányzik mert sok barátnőm igen. Van mikor jobb van mikor nehezebb, de amikor épp nem tanulok akkor igyekszem lekötni magam meg beszelgetni a barátokkal/barátnőkkel. Ha nem igazán keresnek, te is keresheted őket hátha nem irogatos/telefonálós típusok. De tény, hogy ehhez két ember kell.

Azt nem mondtad, hogy panelban vagy kertes házban laksz pedig az sokat segítene a tanács adásában.

Én pont, most keztem el gyakrabban mozogni, hogy itthon vagyok mindig. Sokszor nagyon jó az idő, ha van udvar akkor kertészkedhetsz, rendezgetheted vagy kimehetsz olvasni. Sorozatozhatsz,filmezhetsz, elkezdhetsz főzni/sutni tanulni, ha van hobbid akkor azt csinálhatod de ha nincs akkor kereshetsz esetleg. De ezek mellett természetesen tanulhatsz is.

2020. ápr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te csak azért mert extrovertált lehetsz.
2020. ápr. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenki nincs otthon... Annyira unom már, mindenki mindenki... Pékek, vasutasok, boltosok, egészségügyisek, stb. Dolgoznak... Nem vagyunk otthon. Nem mindenki van otthon!
2020. ápr. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

5- a kérdező a barátait hianyolja és a “pörgést”, nem a vasutasokat. Ha nem tudsz pszichesen ertelmezni, akkor MINDIG fel fogsz haborodni azon hogy az emberek totalikusan fogalmaznak, amit speciel ertelmes ember tudja hogy magara ertve erti, es kurv aranem akadsz fenn ezen. A mindenki ez esetben a sracnak azon szemelyek akiket hianyol es akik nelkul kell most elnie.

Tehat talan nem vagy amnyira dilettans hogy tudd, nem a pekekre gondolt! :D

2020. ápr. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

5- persze nalad lehet igy jon ki a stressz. A kerdezonel meg ugy higy azt erzi “mindenki otthon van” es ezt hajtogatja. Azert meg mert neked is szar, nem kell masokat utalni. Mert ILYEN ALAPON te is utalva vagy mert jatszod a hulyet es nem akarod erteni!


Kerdezo: hogy valaszoljak is 😂 en jol birom. Elege ilyen az eletem.

2020. ápr. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is birom,úgysincs senkim megy úgysincs.
2020. ápr. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, csak én rendkívüli módon élvezem. :D
2020. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 pyetro ***** válasza:

Pedig jobb ha megtanulod kezelni ezt a szituációt, valószínűleg még hónapokig fog tartani most, hogy szabadjára engedték.


Elvileg most mehetsz ahová csak akarsz, mehetsz tömegközlekedéssel, taxival, összejöhettek vidéken, azt csinálsz amit akarsz illetve amit a helyi rendeletek megengednek. Én ma pl bicikliztem és találkoztam néhány haverral, senki nem akadályozott meg ebben és mindenki viselt maszkot.


Lehet sportolni, mozogni ebben senki se akadályoz és átsegít a depin is.

2020. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, de nem is akarok beszélgetni emberekkel. Nagyon jól megvagyok nélkülük :)
2020. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!