Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hát nem szánalmas ez? Miért...

Hát nem szánalmas ez? Miért nem lehet tisztességesen viselkedni?

Figyelt kérdés

Nemrég egy kérdésben azt panaszolta el egy lány, hogy hát ő milyen magányos, mert visszahúzódó, komplexusos stb. Én válaszoltam a kérdésre, ő meg rám írt. Mondom oké, beszélgessünk. Több üzenetet is váltottunk, nekem szimpatikusnak tűnt, és úgy vettem észre, hogy ez kölcsönös, szóval meg is nyíltam neki. Aztán jött az üzenet, hogy mi lenne, ha Messengeren folytatnánk. Írtam, hogy végül is rendben, aztán elküldtem neki az elérhetőségem. Hát azóta se írt rám, de még csak itt sem, hogy bocsi, de meggondoltam magam, vagy valami. Na nekem az ilyenektől úgy elmegy az életkedvem. Tudom, ennél sokkal rosszabb dolgok is történnek a világban, de akkor is. És már rohadtul nem az első! Szinte minden nő ezt csinálja. Alakoskodó, sunyi mind!

Amúgy meg valós képet festettem magamról, mégis akkor mire számított? Kíváncsi lennék, ő hogy néz ki!


Szóval nem is azzal van a gond, hogy undorítónak talál, hanem az, hogy ahelyett, hogy ezt megírná (akár becsomagolva), inkább lapít, mint szar a gazban. Na az ilyen annyit is ér.



2020. ápr. 30. 22:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%

Megint az igazi férfi... :D Ja, akinek nincsenek érzései és semmi sem bosszanthatja, igaz?

Kérdező szánalmas, ahogy a lány viselkedett és sok másik nő is viselkedik. Ezt én is tapasztaltam. Dühítő és kész. A korrektség elvárásától nem lesz valaki kevésbé férfi.

2020. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

En alapbol nem adom meg a messemger cimem senkinek akivel mar ismeretlenbe megbarartkoztam。

Utanna a kapcs szemelyesse valik es nem marad kozvetlen.

2020. máj. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!