Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A mai nők 20-30 éves körüliek...

A mai nők 20-30 éves körüliek mennyire akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
Akik ismerkednek azoknak mik a tapasztalataik? Gondolom inkább azok a nők akarnak gyereket akik pénzesebb hapsit találnak?

2020. máj. 4. 10:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Nálam nem a pénzen múlik. A családi hátterem és a fizetésem is simán engedné a babázást. Én egyszerűen viszolygok tőle és nem érdekel annyira az anya téma, hogy legyen hozzá kedvem. Inkább elmegyek valami posztgraduális képzésre vagy más kontinensen leszünk minden nyáron, nekem mindegy... De nincs kedvem mosottszarnak lenni gátszakadással és évekig hallgatni az üvöltést.
2020. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
26 éves vagyok, szeretnénk már gyereket a párommal. Nekem jobb munkám van és jobban keresek a páromnál, pedig nő vagyok, ez a pénzes pasi duma elég gáz. 3 éven belül tervezzük a babát, jelenleg van egy hitelmentes lakásunk, még gyűjtögetünk, hogy aztán vehessünk egy kertesházat
2020. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

"Gondolom inkább azok a nők akarnak gyereket akik pénzesebb hapsit találnak?"

FCK LOGIC!!!


29 éves vagyok, igen szeretnék gyereket. Se párom, se én nem vagyunk gazdagok. Minimálbért keresünk, de van félretettünk.


Jó lenne, kérdező, ha leszállnál a képzelt világodból és a valóságban élnél.

2020. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
70%

Nekunk nyaralonk is van, megsem kellene sose gyerek. Nem penzen mulik. Sot..ha nagyon kene megis erre mlndani valamit, pont hogy a nehezebben megelok vallanak gyereket azonnal.

Mi a ferjemmel nem dontottunk hogy akarunk vagy sem. Ez siman nem jott sose, hogy akarnank gyereket, nem oszton. Melle meg jol meg is utaltuk a kiss visito szornyetegeket.

2020. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Mifelénk inkább azok szülnek, akiknek a saját csupasz seggüket eltartani is képtelenség... Az eltartott nők, akik szuperen ellehetetlenítik magukat azzal, hogy kereset és lakás nélkül leellenek valakinek. Utána meg nem tudnak hova menni a gyerekkel, ha apuka megunja a családosdit.
2020. máj. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Én szeretnék majd, de kétlem, hogy a pénzen múlik, hogy valaki szeretne-e, avagy sem.

21/L

2020. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

24 vagyok, fel sem merült ilyesmi. Egyelőre gyűjtünk. Én még tanulok, utána még tovább tanulni tervezek munka mellett, a pénzünket utazásra gyűjtjük, a ház alakításra, berendezésekre. Gyereket nevelni még eszünk ágában sincs, lehet hogy majd 5-6 év múlva változik de egyelőre nem tervezünk ilyesmit.

Nem anyagi okokból, hanem inkább azért mert annyira el vagyunk foglalva és annyira sok felé van a figyelmünk hogy eszünkbe se jutna olyan hogy ezek mellett milyen jó lenne még egy gyereket is nevelgetni. Nincs rá szükségünk.

2020. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az én körömben a nők nem akarnak (na jó, picit túl vagyunk a 30on), férfiak igen (ők idén lesznek 30ak)
2020. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Én 25 vagyok, van párom, viszontn még csak most kezdtem el a "karrieremet" építeni, még tanulok és ez minimum 4-5 év, mire sikerül eljutnom arra a szintre, hogy biztonságban merjek gyereket vállalni. Szeretnék egyébként mindenképpen.
2020. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Most úgy vagyok vele, hogy egyszer akarok majd gyereket, de ez eléggé távoli még, addig meggondolhatom magam. Nem tartok még ott, hogy ennek a tervezgetése is érdekeljen egyelőre.

Nem igazán tartok attól, hogy nem lesz pénzem, pénzügyileg elég jó szakmát választottam. Sőt már eszembe jutott az is, hogyha nem találok magam mellé megfelelő társat 30 éves koromig, akkor egyedül vállaljak esetleg gyereket. Nekem nem pénztárca kell, hanem társ, ha ez nem jön össze, akkor ez van.

23

2020. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!