Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van esélyem összejönni egy...

Van esélyem összejönni egy olyan lánnyal aki 250 km-re lakik,nem ismerem személyesen és több mint ezer ismerőse van Facebookon?

Figyelt kérdés
Már írtam neki egyszer,vissza is írt,de ha arra gondolok,hogy nem is ismerem meg van egy csomó fiú ismerőse,nem tudom hogy van e értelme írogatni neki meg nézegetni az adatlapját.Azon is csodálkoztam hogy válaszolt mert nem is vagyunk ismerősök.Amiért ráírtam,mert ránézésre szimpatikus.Nincs az adatlapján hogy kapcsolatban lenne.Ettől függetlenül attól félek hogy ebből nem lesz semmi.

2020. máj. 20. 13:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#10 mi az hogy az olyanok miatt mint én?Én kedves vagyok a lányhoz, valószínűleg ezért is válaszolt és ezért is nem tiltott le.Igaz,hogy nem ismer,de ha nem vagyok bunkó miért tiltana le?
2020. máj. 20. 14:53
 12/21 anonim ***** válasza:
85%

#11

Én például azért tiltom le az ilyeneket, mert semmit nem szeretnék tőlük, és tiltás nélkül a többség ezt nem fogja fel.

2020. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én meg nem is beszéltem tiltásról...
2020. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#11 de az hogy követ téged,vagy lájkolja a képedet,még nem jelenti azt hogy akar is tőled valamit.Ezért még nem kéne letiltani.
2020. máj. 20. 16:24
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem 11 #12
2020. máj. 20. 16:25
 16/21 anonim ***** válasza:
42%

#14

Neki szimplán nem érdekel a véleménye. Aztán elegen próbálkoztak már be, annak ellenére, hogy a Facebook még mindig nem társkereső.

2020. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Clay Morrow ***** válasza:
77%
Ezt te sem gondoltad komolyan.
2020. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elkezdtek beszélgetni és kiderül hogy jól kijöttök akkor nem nagy távolság 250km. Nekem eddig minden párom távol lakott. A legelső 30 a legutóbbi 80km-re. Tudom ez nem 250km, de ugyan úgy nem találkoztunk minden nap. Egyébként jelenleg mexiból beszélek egy lánnyal és tervezek is kimenni (július közepe táján). Ha addigra abba maradna a szikra, akkor szomorú lennék, de lenne pénzem másra, szóval win-win. Te is gondolkozz így ha elkezdetek beszélni. Spórolj pénzt virágra, egy aranyos ajándékra és utazásra, ha nem jönne össze akkor van pénzed hogy felvidítsd magad.
2020. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
#18 még nem jártam ott ahol ő lakik.Ha vissza is utasítana,a várost már akkor is megnézném,ha már egyszer ott vagyok.Sétálnék,fagyiznék,képeket készítenék a városról és csak utána jönnék haza.
2020. máj. 20. 20:29
 20/21 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy távkapcsolatra vágyik bárki is. Vagy hogy te valóban arra vágynál. Ha megismeritek, megszeretitek egymást és így alakul, az más, de itt nem erről van szó.


Én is ismerkedtem meg nem egy nővel a facebookon, találkoztam is velük, de szerencsére mind a közelben lakott.

2020. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!