Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem maradt senkim az életben,...

Nem maradt senkim az életben, nem látom értelmét hogy éljek?nincs kiút ebből?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok szüleimen kívül nincs senkim szinte, unalmasak a hétköznapok, lassan úgy érzem feladok mindent és eldobom az életem, kissebb városban lakom, se baratok, se párkapcsolat, szóval semmi nincs.rossz munkahely, egyre kevesbe bírom ezt. F
2020. máj. 28. 20:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Barátaid biztos vannak. Ha azok vannak, akkor gazdag vagy.
2020. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim, vagy elkoltoztek, vagy csak nem tartjuk már a kapcsolatot, eltavolldtunk.
2020. máj. 28. 20:09
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

Nyiss a világ felé. Bármivel, ami újdonságot hoz.

Én se a központban èlek ès ha jobban belegondolok nekem sincs tùl sok màs ember a csalàdon meg a legjobb baràtokon kívül. De! mondjuk nekem szar emberek nem is kellenek, inkàbb leszek kevesebb emberrel körbevève, mint felszínes bandàkkal. Keress hobbit, menj el edzeni vagy iratkozz be valami tanfolyamra munka mellett. Dolgozni sajnos kell, ha nem tetszik a mostani kezdj el keresni màst. Ha nagyon nem bírod a mostani jelen àllapotot, akkor ideje nagyot lèpni. Budapest, ùj munkahely, ùj èlet. Amùgy is felnőtt vagy, lassan ideje lenne elszakadni otthonról. Senki nem fogja megoldani helyetted a saját életedet. Ha úgy érzed nincs most értelme, akkor ideje keresni egyet. Pont ez a szép az egészben, azt csinálsz amit csak akarsz (józan ész határain belül persze). Kezdj el tervezgetni.

2020. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd lessz máshogy.Egyszer lent egyszer fent.örökké csak nem tart.
2020. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

Meditálj, nézz, figyelj befelé, nyiss új minőséget a tudatodban!

Ha figyelmesen megnézed ezt a videót, akkor rájössz, mire gondolok.

https://www.youtube.com/watch?v=VsURxazHDvM

2020. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Keress kapcsolatot régi iskola- vagy osztálytársakkal (még inkább -nőkkel). Biztosan megörülnek a jelentkezésednek.
2020. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mindenki szanaszét van a világban ez esélytelen sajnos..
2020. máj. 28. 20:34
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is pont ez.. mintha én írtam volna. Nekem sincsenek barátaim, nagyon rossz. Gondolkozok éljek-e egyáltalán még
2020. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Ne akard nekünk bebeszélni, hogy minden iskola- és osztálytársad külföldön van! Szedd bolondnak magadat, ne minket!
2020. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9 nem külföldön mindegyik, de messze vannak nem találkozom velüknl nagyon , mi olyan hihetetlen ebben?
2020. máj. 28. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!