Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jóra fordulhatnak még a...

Jóra fordulhatnak még a dolgok,Vagy már semmi nem lesz olyan mint régen?

Figyelt kérdés
Régen minden jobb volt.Legalábbis nekem.Voltak barátaim,lányokkal is jól kijöttem,sok lányt ismertem,volt amelyiknek tetszettem is.Ennek mára vége lett.Barátaim sincsenek és a lányoknak sem tetszem már.Igaz,munkahelyem van de az volt régen is.Bárcsak vissza lehetne menni az időben,jó volt a barátokkal,jó volt a lányokkal beszélgetni,ismerkedni.Jó érzés volt tetszeni nekik.De ennek vége.Már nem tetszem senkinek.Sokat gondolok a régi szép időkre.A múltat szeretem,a jelent nem.És a jövő sem tartogat már semmi jót számomra.

2020. máj. 30. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

"És a jövő sem tartogat már semmi jót számomra."

Azért nostradamusi képességekkel megáldva mégsem lehet olyan rossz élni :)

De ami igaz, az igaz, a múltból nem lehet jövőképet alkotni, ahhoz azt el kell engedni. Ha azon keseregsz, hogy milyen volt, és most nem olyan, azzal a múlt sem jön vissza, de a jövődre sem előnyös. Muszáj lépned, új kapcsolatokat keresni, célokat kitűzni, ezekkel eredményeket is el fogsz érni.

2020. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, olyan mint rég szerintem biztosan nem lesz.Ezzel nem akarlak bántani, de nem valószínű, hogy mégegyszer olyan lesz mint rég.Az már a múlt.Sőt valójában nem is arra kéne törekedned, hogy olyan legyen.Szimplán inkább arra, hogy még jobb legyen.De ez csak szvsz.
2020. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!