Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik nem találják a párjukat,...

Akik nem találják a párjukat, elmondanátok?

Figyelt kérdés

Megtennétek, hogy pár sorban (akár hosszabban is, akár privátban is)

leírnátok azt, amit gondoltok, hogy hogy miért nem sikerül/sikerült? Életkort is írjatok, kérlek. Köszönöm szépen



2020. jún. 4. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Sors így akarja. Majd egyszer talán. Egy bizonyos embert keresek szóval nekem más.
2020. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nincs meg a kémia.🤷‍♀️
2020. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem viselek el senkit hosszabb távon magam körül, így szexkapcsolataim vannak kizárólag. Persze, ha lenne valaki akivel hosszabb távon is jól tudnám magam érezni akkor beleugranák egy kapcsolatba, de azért hogy legyen valakim nem fogok kompromisszumokat kötni. De én ezzel teljesen megbékéltem, szóval nem aggódok ezen.

31

2020. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Aki nekem tetszik annak én nem, akinek én tetszek az meg nekem nem. Valahol biztos meg van párom, pl Kanadában vagy Grönlandon, csak nem fogok vele találkozni, meg ő se velem, jónapot.
2020. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem ismerek elég sok nőt ahhoz, hogy kikerüljön közülük az, aki nekem kell.


31

2020. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Eléggé ronda vagyok, és főként ezért önbizalomhiányos, félénk, szófukar is. Nem nagyon próbálkoztam az életben a nőknél, egyszerűen halálosan rettegek a visszautasítástól. Akibe meg szerelmes voltam, az mind lerázott.


27/F

2020. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen nyílok meg másoknak.

Ismerem magam annyira, (és az előző kapcsolataim is ezt súgják) hogy komoly kapcsolatot csak több éves ismeretség vagy baráti viszony után tudnék kialakítani. Rájöttem, hogy ez a "megismerlek, aztán rögtön hadd szóljon" téma nekem nem jön be. Nem szeretem, ha valaki túl gyorsan akar megtudni rólam mindent. Egy baráti kapcsolatban ez nincs így, ott idővel jön a másik kiismerése, az egyik fél nem várja el görcsösen a másiktól, hogy kitárulkozzon, de a szerelem siet és nem akar várni.

Erőltetve éreztem magam mindig, mert eddig minden partnerem azt várta el, hogy egyik napról a másikra kitárulkozzak és beavassam őket mindenbe.

Talán egyszer találok valakit, aki hozzám hasonlóan lassan akar haladni a dolgokkal.

2020. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen találok olyat, akivel jól érzem magam, és ő is velem, nem dohányzik, elfogadja lakásban a háziállatokat (kutyám és papagájaim vannak), nem a világ végén lakik hozzám képest, hasonlóan aktív mint én (vagyis nem otthonülő és nem "droid"), nem túl nagy a korkülönbség, nem fétises, önálló, és még független is, ja, és nem úgy akar bevágódni, hogy isteníteni kezd ismeretlenül. :-D

35 éves nő vagyok

De nem érzem magam magányosnak, egyedülálló vagyok, eltartom magam, eljárok a kutyámmal teljesítménytúrázni, szóval nem unatkozom. Fent vagyok társkeresőn is, mert sose lehet tudni.

2020. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Egyszerű a matek: van egy alapbetegségem, így nem kellek egy nőnek sem. (38F)
2020. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Meleg vagyok, és százszor nehezebb így a párkeresés. Eleve jóval kevesebb a potenciális partner (a szintén meleg fiú), mintha egy heteró lányt keresnék, ráadásul még közöttük is ritkának számítanak azok, akik szintén párt keresnek, és nem csak alkalmi kapcsolatokat. Ha meg találnék ilyet, akkor még mindig ott van, hogy ne adj'isten külsőre és belsőre is be kellene hogy jöjjön, akkor annak gyakorlatilag 0 az esélye.
2020. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!