Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Be fogok így gyogyózni itthon....

Be fogok így gyogyózni itthon. Mit tudok csinálni a jelen körülményekben, hogy ezt elkerüljem?

Figyelt kérdés
Március óta havi egy alkalommal hagytam el a házat, azóta nem is beszélgettem normálisan emberekkel, nem voltam sehol és nem csináltam semmit. A szorgalmi időszak alatt még nem éreztem ezt így, mert minden nap voltak óráim, sokat kellett tanulnom és ezek el is vették minden időmet, de ez már elmúlt. A vizsgáimat is elég gyorsan letudtam és azóta teljesen magam alatt vagyok, minden nap sírok, nincsen kedvem semmihez, meg is híztam, csak szenvedek itthon. Annyiból áll a nap, hogy felkelek, kényszerből csinálok valamit (netezek, filmezek, főzök, olvasok, eszek stb.) ami jelen pillanatban egyáltalán nem is érdekel és semmi kedvem nincsen hozzá, és lefekszem aludni. Bár az utóbbi napokban már a nap nagy részét át is alszom, fel sem szoktam öltözni. Hajat mosni, szőrteleníteni stb. is egyre ritkábban szoktam, annyira nem érdekel már. A szüleim dolgoznak, de valamikor kb. nem is találkozunk vagy csak köszönünk egymásnak és ennyi. A barátaimmal is éppen csak, hogy tartom a kapcsolatot. Valakivel márciusban beszéltem utoljára, azóta nem lehet elérni, de a többiekkel is csak egy-két szót váltunk messengeren és ennyi. Faluban lakunk, szóval itt nem is tudom mit tudnék csinálni, mert nincsen semmilyen lehetőség arra, hogy korombeliek társaságában legyek és beszélgessek, barátkozzak, ismerkedjek vagy csak szimplán emberek között legyek. Arra nincsen pénzem, hogy a nyárra elköltözzek és ebben a szüleim sem támogatnak, a vírus miatt pedig minden egyetemi ösztöndíjas lehetőségnek is annyi. Nem tudom mit csináljak, mert én ezt nagyon nem bírom és nem tudom mi lesz velem így szeptemberig. A szüleim is csak kiabálnak velem, hogy miért vagyok ilyen meg felidegesítem őket, de ők sem tudnak szolgálni értelmes válasszal.
2020. jún. 5. 23:32
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Ha elmentél volna minen este futni egyet most nem itt tartanal mentalisan meg fizikailag sem. Teljesen mindegy mi van, nem szabad a 4 fal között maradni. Ettől bárki begolyózna. Ha ninca cél akkor is aokat számít egy fél óra séta a boltig vagy bármi. Fizaikailag is léépülnek az izmaid aztán már egyre nehezebb lesz elindulni. A sport jót tesz mentalisan. Keress célokat ha nincs társoság nem akarsz csinos lenni? Kezdj el edzeni és szeptemberre jó alakod lehet vagy kezdj el futni háha belejössz és csatlakozhatsz a futócsoporthoz. Nincs valami amit szívesen megtanulnál csak nem volt rá időd? Megkerdezjetned újra az ismerőseidet nincs e kedvük talakozni. Vagy keread meg a régi gimis meg álatalanos iskolasnosztalytársaidat

Csak volt pár barátnőd. Hátha valaki igent mond. Akár osutalytalálkozót is szervezhetsz. A kudarctól való félelmedet tedd félre. Lehet 10en nemet mondanak de a 11. Majd találkozik veled. Próbalkozni kell. Azt meg nem hiszem el, hogy ahil élaz 1nóras utazó körezben egy termtett lélek sincs a korosztalyodból.

2020. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Gyere át ma este és dugunk egyet. Meglatod sokkal jobban leszel utána.
2020. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!