Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van, aki el tudta fogadni a...

Van, aki el tudta fogadni a magányt?

Figyelt kérdés
Hogy csináltad?

2020. jún. 12. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Persze. Kizártam mindenkit. ;)
2020. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Van, elfoglalom magam. Olvasok, itt a net.. órákat tudok előtte ülni. Kitaláltam, hogy webshopot csinálok.. de pénz nincs rá, szóval túlórázom amikor csak tudok. Kéne egy drágábba autó is, szóval mindig van újdonság ami leköt.
2020. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%

Relatív, mit értesz magány alatt? Az igazán magányos ember az, aki semmilyen felületen (online, személyesen) sem beszélget, kommunikál senkivel, magyarán még ezzel kapcsolatos kérdést sem tesz fel egy fórum oldalra, nemhogy válaszol más kérdéseire. (Ez az utolsó gondolat az 1# válaszolónak szólt.)


Ha magány alatt azt érted, hogy barátok / párkapcsolat nélküliséget hogy lehet elfogadni, akkor beavatlak az én módszerembe: 21 éves vagyok, világ életemben kihasználtak mások, (dolgozatírás, házi feladatok, órai anyagok, stb.) egész végig érdekbarátokkal voltam körbevéve, akik maguktól, pusztán kíváncsiságból egyszer nem írtak volna rám, hogy hogy vagy, lenne-e kedved elmenni valahova. Én pedig elhatároztam, hogy nem szeretnék magam körül ilyen embereket, így nem is szoktam barátkozni senkivel, még az egyetemi csoporttársaimmal sem, bár itt legalább nem vagy összezárva azzal a 20-30 emberrel egész nap.


Röviden, tömören: Az én fejemben az a tudat él, hogy az emberek 90% csak haszonszerzés céljából barátkozik a másikkal, legyen ez a cél érzelmi (kisírja magát valakinek), kapcsolati (jobb álláslehetőség egy menő ismerős által) vagy pedig anyagi cél. (Kölcsönkérni, stb.)


Párkapcsolat egy picit eltérő: Képes lennél szinte korlátlan mennyiségű időt / érzelmet / energiát / pénzt beleölni egy olyan kapcsolatrendszerbe, amely bármikor felbomolhat? Pl a párod megcsal, vagy közli veled hogy már nem érzi irántad azt, amit a kapcsolat elején, így lényegébe kárba veszett az addigi összes erőfeszítésed érte.

2020. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem foglalkozom semmivel, csak a munka, és ami érdekel. Megnézek 1-1 szép nőt, de nem közeledek egyik felé sem, mert a statisztikák azt mutatják, hogy nem érdemes.
2020. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Már miért ne lenne?
2020. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Igen elfogadtam. És csak döntés kérdése. Az a lényeg, hogy ne siránkozz emiatt.
2020. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elfogadni nem tudtam, csak beletörődni.
2020. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, aki lepontozott az indokolja már meg, hogy miért tette amikor válaszoltam a kérdésre és se sértő se trágár nem voltam.
2020. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem :o
2020. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 4es!

Ha a statsztikák azt mutjaták, hogy a magány nem jó, vagy ajánlott, akkor meg annak fogsz hinni?

2020. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!