Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet kibirni a magányt?

Hogyan lehet kibirni a magányt?

Figyelt kérdés

Leépitettem az imerösi köröket és az iskolai barátok is elmaradtak.

Csak a munkával foglalkoztam és a jövövel,de nem jöttek össze a számitások. A kudarc kódolva van belém.

Rájöttem,hogy nincs is jövöm,hiszem nincsennek barátaim,nem számitok senkinek sem. Mostmár tisztán látom,hogy egy lúzer,szerencsétlen senki vagyok,egy szemét.

Már évek óta,szinte minden estém egyedül telik a 4fal között.Gyakran gondolok arra,hogy az életem kilátástalan,reménytelen.Bármit teszek egy csapdában,egérfogóban vagyok,olyan mint egy labirintus amiböl nincs kiut,csak a másvilág.

Párkapcsolatom sem volt soha,mert boldogtal ember vagyok és ezen nem tudok változtatni.Pedig talán csak ez miatt lenne érdemes élni,talán még a szerelem adna reményt,életkedvet,utánna boldogan múlnék el.



2020. márc. 22. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Én hasonlóan jártam. Anyagilag bejöttek a számításaim, viszont teljesen egyedül maradtam. Némi örömet a piázgatás, meg a gyógyszizás jelentett.


Aztán 4 napja jött egy lány, azóta rózsaszín köd van.

2020. márc. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne itt keressél már pszichológiai segítséget, mert itt nem fogsz találni! Ez nem az a fórum. Önsajnáló nyafogás helyett tegyél valamit a saját életedért! Ne most, mert most nem lehet. Eddig kellett volna. Nem olyan ördöngösség a kapcsolatépítés másokkal, csak ki kell lépni a komfortzónádból, nem a sültgalambot várni reszketve az elutasítástól. Online pszichológusra van ilyenkor lehetőséget, keress! És sokhónapos terápiára számíts, amibe neked bele kell fektetned a munkát, olyanokat kell csinálnod, amiket látatlanban elutasítasz. Bár a karaténidőben kár ebbe belekezdeni, mert nincs mód a gyakorlásra, várd ki, amíg elmúlik.
2020. márc. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A pszichés nyomás, a kényszer érzete csak felerősíti az egyébként sem kellemes helyzetedet. Próbálj meg nem rágörcsölni az intim kapcsolat építésére! Akkor fog az "öledbe hullani" egy nő (azt feltételezve, hogy férfi vagy), amikor nem számítasz erre. Ez így működik általában azoknál az embereknél, akik nehezebben építenek ki kapcsolatot másokkal. Egyébként ezért is szokták jobban megbecsülni ezek az emberek az emberi kapcsolataikat, igénylik jobban a személyes találkozás élményét, - mert akinek (közel) egészséges az önismerete, az nagyon is tisztában van azzal, hogy nehezen ismerkedik... Persze a sikerhez azért ennél többet kell tenned! Kellő igényességet, határozottságot kell kisugároznod magadból ahhoz a külvilág felé, hogy felfigyeljen rád egy ellentétes nemű ember. Az a külön peched, hogy ennek nem a járvány alatt lesz a szezonja, de tarts ki! A magányosság a jelenlegi helyzetben hasznodra is válhat, mert kisebb a rizikó faktora így annak, hogy valaki házhoz viszi neked a nem kívánatos vírust! Felelősségtudatos élettel nagyobb az esélyed a kibekkelésre, aztán amikor újraindul az élet, akkor majd teszed, amiről úgy érzed, hogy a siker felé vezet. Addig is - ha megfogadod a tanácsomat, - a nettel, televízióval, otthoni hobbi-cselekményekkel, szokatlan, meghökkentő, ártalmatlan dolgokkal van lehetőséged átvészelni ezt a nehéz időszakot.
2020. márc. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Üdv a csapatban. Bármit csinálok, ugyanitt kötök ki.
2020. márc. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Férfi? Nő?
2020. márc. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Szia,

Próbáld meg valahogy elengedni a múltat, a tanúságokat vond le, de ne engedd, hogy úgymond befolyásoljon. Kezd előröl valahogy, némi pozitívummal és sok bizalommal.

Részvétem a múltbeli dolgok miatt.


Ne feledd hogy mindenki egyedi és pótolhatatlan. Mond magadnak, hogy erős vagy és letudod küzdeni ezeket és újra a régi és még jobb formában tudsz lenni, és nyitni az emberek felé is.

Mit mond a szíved és a lelked? Hogy boldog szeretne lenni nem? Mennyire boldog? nagyon..nagyon boldog...

Ott van mindig a remény, ami megerősít minket, hogy később jobb és szebbek lesznek a dolgok.

Ha a remény megvan, akkor vele együtt a hajtóerő és akarat is megjön majd. Igen is erősek vagyunk és feltudunk állni, megcsináljuk magunknak, lesz munkánk, állásunk, tudunk finomat enni, jó helyekre menni, barátokat szerezni... Lassan és biztosan, mert a remény tartja a kezünket és visz előre.. Indulj el és jönni fognak a dolgok is..


Nézz motiváló videókat, kérd Istent, hogy adjon erőt és erősítsen meg, hogy új lappal tudj indulni és javuljanak a dolgok..

Próbálj úgy állni a dologhoz, hogy ezek a dolgok, amiket átéltél csak megerősítenek és most már nem fognak zavarni és megtanultad elkerülni őket..


Sétálgass néha egy picit, engedd el a gondolataidat, mint írják.. Élvezz ki a kis örömöket, jó zenét, finom ételt, bármit ami oldhatja a feszültséget.

Szép napot, remélem segít ez a pár motiváló szó. Isten megóvjon...


Itt egy motiváló videó és egy másik, ami lenyugtathat:

https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58

https://www.youtube.com/watch?v=pwp1CH5R-w4

2020. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hasonlóan érzem magam, de én már nem bírom.. Képtelen vagyok elviselni hogy nekem nincs egy lány aki megölelne szeretne és megkérdezné hogy vagyok.. Képtelenség ezt kibírni főleg 19 év után...
2020. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem jelenti azt, hogy most maganyos kell legyel. Ismerj meg uj baratokat, pl. sportolj, vagy legyen valami hobbid, ami altal uj embereket ismerhetsz meg. Akar neten is. Nem olyan ordongosseg. Nekem is elmaradtak a regi barataim (koltozes, valtozasok), de rengeteg uj embert ismertem meg.
2020. márc. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!