Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális az hogy lelkiismeret...

Normális az hogy lelkiismeret furdalásom van amiatt,mert nekem is a szép nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magam a bőrömben.Azért nem,mert én is a karcsú,csinos nők után fordulok meg az utcán, társkereső oldalon és Facebookon is csinos nőkre írók rá.Pedig egy molett,vagy kövér nő is ugyanolyan ember mint a karcsú nők.Egy kövér nőnek is ugyanúgy szüksége van szeretetre,neki is ugyanúgy szüksége van rá hogy megdicsérjék,hogy foglalkozzanak vele,mint egy vékony nőnek.Egy kövér, elhízott nő sem kevesebb semmivel,mint egy vékony,csinos nő.Én mégis csinos nőkre írkálok rá és csinos,vékony nőkről álmodozom.Azt gondolom hogy talán megérdemlem hogy magányos vagyok.Talán az lenne a megoldás,ha mostantól kövér,idősebb nők felé is nyitnék,amennyi időt eddig csinos nőkre fordítottam,most ugyanannyi időt kéne teltebb,kövérebb nőkre fordítanom.Ez jó ötlet?

2020. jún. 15. 22:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

De ne úgy közeledj feléjük, hogy te most a párjuk akarsz lenni. Hanem mint egy barát, akivel szórakozhatnak, önmaguk lehetnek. Elején közölni kell, hogy barát akarsz csak lenni, semmi több.


Ha nálam kiderülne, hogy egy csávó csak azért jönne össze velem, mert kétségbe van esve(mint te) elküldeném, meg egy ilyen kapcsolat kínos lenne.

Inkább az elején letudja, hogy mivan. Akkor én se képzelnék bele többet.

2020. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#11 volt már olyan,hogy összebarátkoztam egy csinos lánnyal,de egy idő után többet akartam és elutasított.Nekem is rosszul esett és meg is haragudtam rá.Azért,mert azt gondoltam,hogy bezzeg egy jobb pasit nem utasított volna vissza.Férfi és nő között nincs barátság,az egyik fél mindig többet akar.Én nem akarok senkit megbántani és nem akarom hogy utáljanak.
2020. jún. 15. 22:49
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az ízlése. Az, hogy nem sikerül kitörnöd a magányból, nem abból fakad, hogy vékony/csinos vagy dundi/ronda a nő, hanem valami másban van a hiba. A nők reakciójából kéne rájönnöd. A szöveged béna, a kisugárzásod siralmas, vagy miért utasítanak el. Nem kéne az ízlésedet sem beskatulyázni. Minden relatív. Nem ismered a nőket, leginkább ez lehet a probléma amúgy.
2020. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vékony lányok jönnek be, akkor barátkozz a vékony lányokkal.


Én utálom a kelkáposzta főzeléket, de szeretem a grillcsirkét.

Ha választani lehet akkor 0%-ban kelkáposzta, 100%-ban csirke a döntés.


Cseppet sem érezném jobbnak attól magam ha leerőlteném a kelkáposztát.


Amúgy életem egyik legélvezetesebb kefélése egy duci lánnyal történt. Olyan szinten élvezte a dolgot (nyögdécselt, remegett, vagy 5x elélvezett), hogy engem is magával vitt és úgy bepörgetett, hogy a vége egy hihetetlen jó együttlét lett. Azóta jóval nyitottabb vagyok a husibb csajok irányában is.

2020. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#13 azért utasítanak el,mert tudják nálam találnak jobbat.Udvarolnak nekik rajtam kívül százan.Miért pont én,a 101.udvarló felelnék meg nekik? Nekem olyan nőknek kéne udvarolni,akiknek nem udvarol senki,vagy csak nagyon kevesen.
2020. jún. 15. 22:56
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A vékony csúnyább lányokra nem gondoltál?


Amúgy jusson mindig eszedbe, hogy azzal a nővel együtt is kell élni. Egy dolog, higy - per pillanat - vékony és csinos 😀

2020. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Az lenne a jó,ha összebarátkoznék egy teltebb nővel és idővel kölcsönösen mind a ketten többet akarnánk egymástól.
2020. jún. 15. 23:13
 18/21 anonim ***** válasza:
47%
ez teljesen normális , nekem is szokott bűntudatom lenni emiatt
2020. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Emiatt ne legyen semmi lelki furdalásod mond hogy más tetszik :)
2020. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Az lenne a jó,ha összebarátkoznék egy teltebb nővel és idővel kölcsönösen mind a ketten többet akarnánk egymástól." -Na,és ennek milyen akadálya van?

Ez csak tőled függ.És lehet,nem is lenne olyan telt.És az is lehet, hogy szép nő lenne.

2020. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!