Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális az hogy lelkiismeret...

Normális az hogy lelkiismeret furdalásom van amiatt,mert nekem is a szép nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magam a bőrömben.Azért nem,mert én is a karcsú,csinos nők után fordulok meg az utcán, társkereső oldalon és Facebookon is csinos nőkre írók rá.Pedig egy molett,vagy kövér nő is ugyanolyan ember mint a karcsú nők.Egy kövér nőnek is ugyanúgy szüksége van szeretetre,neki is ugyanúgy szüksége van rá hogy megdicsérjék,hogy foglalkozzanak vele,mint egy vékony nőnek.Egy kövér, elhízott nő sem kevesebb semmivel,mint egy vékony,csinos nő.Én mégis csinos nőkre írkálok rá és csinos,vékony nőkről álmodozom.Azt gondolom hogy talán megérdemlem hogy magányos vagyok.Talán az lenne a megoldás,ha mostantól kövér,idősebb nők felé is nyitnék,amennyi időt eddig csinos nőkre fordítottam,most ugyanannyi időt kéne teltebb,kövérebb nőkre fordítanom.Ez jó ötlet?

2020. jún. 15. 22:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem elég furcsa ez a hozzáállásod. Ha a vékony nők tetszenek, akkor azokkal foglalkozz. Nekem kicsit az ellenkezője van meg, csak a kövér nők itgatnak testileg, pedig lehetnék vekonnyal is. És sokszor pofára ejtették ők is, szóval nem kell félteni őket. Nem cserélünk ízlést? ;)
2020. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!