Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Előfordulhat a valóságban...

Előfordulhat a valóságban is,hogy randizok egy lánnyal,szóba hozom hogy nincs autóm és a lány pedig egyszerűen föláll és elmegy?

Figyelt kérdés
Azt hiszem a barátok közt című sorozatban láttam egyszer egy ilyen jelenetet.A srác randizott egy lánnyal,a lány kérdezte tőle van e autója,a srác mondta hogy nincs,a lány meg fölállt, elköszönt a sráctól és egyszerűen otthagyta.Megtörténhet ilyen a valóságban is?Vagy ez életszerűtlen volt?

2020. júl. 2. 11:45
A kérdező szavazást indított:
Kell egy autó ha be akarunk csajozni
Nem kell autó ahhoz hogy becsajozzunk
39 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok,akik képesek rá,de ott inkább örülj,hogy még időben elsétál
2020. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 én ideges lennék egy ilyen helyzetben.Biztos hogy a lány után kiabálnék csúnya dolgokat,direkt jó hangosan,hogy minél többen hallják.
2020. júl. 2. 11:51
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Azzal lesülyednél a szintjére és jobban megaláznád saját magad. Ismerek olyan lányt,aki kijelentette,hogy neki nem lesz olyan párja,akinek nincs autója. Na hát ha én eszerint választottam volna.. Több,mint 9 éve vagyok párommal,1 éve van kocsi :D #1 voltam

26/L

2020. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 kiírnám a Facebookra az oldalamra is a történetet,a lány nevével együtt,megírnám hogy faképnél hagyott azért mert nincs autóm.És miután leírnám a sztorit,egy képet is tennék ki róla,hogy mindenki lássa ki volt az a lány.
2020. júl. 2. 11:59
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nevesd ki, ha ilyen tyúkokkal találkoznál, majd mondjad, hogy akkor te is most hazamész, repülővel. Majd szépen sétálj el. 😁
2020. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 nem kerültem még ilyen helyzetbe,de én biztos hogy ideges lennék és meg akarnám leckéztetni.
2020. júl. 2. 12:02
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, de jól jön. Sokat számít hogy haza tudod vinni randi után, elmehettek kirándulni vagy utazni kettesben, nem kell vonatozni meg buszozni, stb. Ártani biztos nem árt ha van.
2020. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
(Amúgy a gyerekes stlílusod sokkal gázabb mint hogy nincs autód. Egy kicsit jót tenne a férfiasságodnak ha egy élet kioltására alkalmas eszközzel kellene felelősségteljesen közlekedned. Kevésbé lennél komolytalan)
2020. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem az a gáz, hogy nincs autód, hanem hogy ilyen gyerekes vagy és buta. Utána kiabálnál csúnya dolgokat, meg kitennéd facebookra? Szóval lemennél a szintjére, sőt. Alá is süllyednél. Gratula.
2020. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
szerintem aki ilyen primitív, arról máshogy is süt a dolog. Így értelmes ember le sem ül vele. Ezáltal felállni és otthagyni sem tud
2020. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!