Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lesz valakiből lúzer?Mi...

Hogyan lesz valakiből lúzer?Mi kell hozzá,hogy valaki lúzer legyen?

Figyelt kérdés
Sokszor találkoztam már ezzel a szóval.De hogyan lesz valakiből lúzer?Mit kell tenni,vagy mit nem kell tenni ahhoz hogy valaki lúzer legyen? Egyáltalán kire mondják hogy lúzer?

2020. júl. 2. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Jó lúzernak lenni
Nem jó lúzernak lenni
Nincs olyan hogy valaki lúzer
42 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
A világ legnagyobb lúzerja véleményem szerint az aki egy másik embert "le-lúzerez", mert amit másra akar aggatni, az önmagán van.
2020. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem olyan ember nincs hogy lúzer. Mindenki úgy alakítja az életét ahogy tudja/akarja. Az meg hogy más lúzernek tart, az nem jelent semmit.
2020. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én amúgy nem szeretem ezt a szót.Nem is szoktam használni.Durvának tartom, amikor valaki ezt a jelzőt használja egy másik emberre.
2020. júl. 2. 20:55
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Aki hagyja magát, nem mond ellent, belé rúghatnak, nem szól vissza.
2020. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy nincsenek lúzerek. Például aki 30-40 évesen is az anyja házában lakik, nem dolgozik, mama főztjét eszi, el van zsírosodva és az ég világon semmit nem hajlandó tenni a változás érdekében. Vesztes. Aztán a dagadt szemüveges gyerek, aki állandóan befingott az órán is lúzer. Lúzer a férj, aki a belét kidolgozza, miközben a felesége elkölti minden pénzüket baromságokra és még meg is csalja. Viszont épp ezen példák miatt a lúzerség inkább egy állapot, nem pedig egy, az embert ténylegesen meghatározó tulajdonság. A mamahoteles csávó megismerkedhet valakivel, aki miatt változtat az életmódján, vagy szimplán belső indíttatásból belekezd. A kövér kisfiú nőhet egy nyáron 20 centit, elkezdhet edzeni és lehet gimiben a legmenőbb srác. A férj feleszmélhet és elválhat. A lúzerség egy, a társadalom többsége által az adott helyzeted miatt aktuálisan rád aggatott jelző.
2020. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aki az olyan amerikai szabvany szerint, ami szerint egy donaldtrump nyertes figura, o vesztes.
2020. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nézz egy kis vká vlogot és majd meglátod
2020. júl. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kis méretű pénisz
2020. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Aki elmegy tanárnak szakmunkás minimálbérért.


Az expasim volt ilyen, mesterdiplomával teljes állásban nettó 140-ért dolgozott, az albérletét meg a szülei fizették.

2020. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A tanárság hivatás. Az, hogy ennyire van megbecsülve és megfizetve, az nem a tanár szegénységi bizonyítványa, ettől nem ő lesz a lúzer. Ez a helyzet inkább elkeserítő.
2020. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!