Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lesz valakiből lúzer?Mi...

Hogyan lesz valakiből lúzer?Mi kell hozzá,hogy valaki lúzer legyen?

Figyelt kérdés
Sokszor találkoztam már ezzel a szóval.De hogyan lesz valakiből lúzer?Mit kell tenni,vagy mit nem kell tenni ahhoz hogy valaki lúzer legyen? Egyáltalán kire mondják hogy lúzer?

2020. júl. 2. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#7


A tökfőzelék az elég? Beraktam a húst, kenyért tettem bele egyiket...

2020. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
aha az jó lesz meg mellé még egy félmilliós ájfon hitelre minimálbérből
2020. júl. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Két szót beírni a google-be és lenyomni az entert nagyon nehéz ahogy nézem, megkíméllek a küzdelemtől ezt dobta a google a "lúzer jelentése" keresésre, első link, itt a "lúzer" fogalma a wiki szerint : "A lúzer önmegvalósításra, sikerek elérésére lényegileg alkalmatlan, reménytelen életű, kilátástalan jövőjű személy. Amerikai, hacker eredetű, súlyosan pejoratív szleng kifejezés. Tükörfordított jelentése: „vesztes”."


Ha az én véleményem érdekel, szerintem az a "lúzer" aki azért sikertelen mert ahelyett hogy megpróbálná rendbe hozni az életét csak siránkozik hogy neki milyen rossz.

2020. júl. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!