Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amikor egy férfi összejön egy...

Amikor egy férfi összejön egy szép nővel,vagy egy nő egy jóképű férfival,az milyen érzés?Olyan,mintha egy nagy tehertől szabadulna meg?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt még se szép,se másmilyen barátnőm.Érdekel,hogy hogy érzi magát az ember,miután talált valakit,aki ráadásul még jól is néz ki.Mivel lehet összehasonlítani azt az érzést?Megkönnyebbül olyankor az ember?Olyan,mint amikor visszafizeti az utolsó törlesztőrészletet is a banknak?Amikor kifizette a hitelét?

2020. júl. 14. 17:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Volt egy nagyon jó pasim, edző volt, izmos, helyes, tetovàlt tényleg úgy láttam az elején, mintha egy filmből lépett volna ki. Sokáig azt hittem, hogy megnyertem a főnyereményt, aztán rájöttem miért is volt ez egyedül, mert egy kényszeres hazudozó, koszos, anyuciszoknyàja alatt élő kis nyomorult, balhere féreg. Amikor erre mind rájöttem az nagyon fájt, hatalmasat csalódtam. Valószínűleg mivel egy pszichopata, aki senkit nem szeret, engem sem szeretett egy percig sem. Hát ilyen amikor az embert elvakítja a külső, sajnos ezt én is megtapasztaltam.

A mostani párom nem egy modell, de nyilván jónak tartom, mert együtt vagyok vele. Milyen érzés összejönni valakivel? Jó, főleg a mostani párommal volt jó összejönni, mert elmondtam neki, hogy csak laza kapcsolatot szeretnék, az előző kapcsolataim mind komolyabbak voltak, de egyikben sem éreztem magamat igazán jól.

2020. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!