Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezek közül a lehetőségek...

Ezek közül a lehetőségek közül melyik lehet jobb magány ellen?

Figyelt kérdés

Valamilyen hitgyüli, valamilyen klub (bár felénk nem igazán tudok ilyenről). Könyvtár, tánc tanfolyam?


Sokszor nagyon egyedül érzem magam és jó lenne valami társas program, ahová rendszeresen eljárhatok és barátkozhatok. Most ezek a lehetőségek jutottak jobb híján eszembe.


2020. júl. 24. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Tánc :)
2020. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Tánc, ha nem idegenkedsz tőle.
2020. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

A sport es a tánc amúgyis önbizalmat ad, főleg ha többen vagytok.

Utána elmehetsz konyvtárba is ha szeretsz olvasni

2020. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

A könyvtárban is egyedül lennél ezért azt tenném az utolsó előtti helyre bár én a hitgyülit pedig nem is venném számításba.

Minden olyasmi ahol társaságban lennél és szívesen csinálnák. A tánc nagyon jó ötlet.

2020. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehyen tánc! 😉
2020. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Társastáncot jó szívvel ajánlom, 21 évesen kezdtem mikor különköltöztem a szüleimtől. Mai napig járok bálokba, és egy kisebb baráti társaságom is a táncnak köszönhető.
2020. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül mindenképpen a tánc lesz a nyerő. Sajnos a könyvtárakban valóban nincs nagy lehetőség ismerkedni, mert sokszor kihaltak, meg olvasni jár oda az ember és nem tudom, ki hogy venné, ha ott kezdenél neki ismerkedni.

Nem tudom van-e a közelben lehetőség csoportos foglalkozásokra, illetve, hogy mennyire vonzanának, de lehetőséget látok még a lovaglásban/úszásban/bármilyen egyéb sport tevékenységben/kórusban esetleg/művész tábor...

Ha még nyár eleje lenne, akkor mindenképpen ajánlanám a táboroztatást, diákmunkát, köszi-munkát, de van lehetőség karitatív tevékenységeknél is azért... Nézz körbe a környezetedben milyen egyéb lehetőségek vannak, aztán hajrá!

2020. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egy motort.
2020. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8:

A legszebb válasz!

2020. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen hitgyüli meg klubok meg ilyeneket nem javaslom ki fognak használni pusztán azért mert mindent megteszel hogy tartozz valahova.


Sosem lépnék be olyan klubba ahová én is jó vagyok tagnak


ne add el a klubért a méltóságodat!

2020. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!