Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha 29 évesen, 12 évnyi alkohol...

Ha 29 évesen, 12 évnyi alkoholizmus után, teljesen tönkremenve lelkileg, barátok nélkül, párkapcsolat nélkül vagyok, logikus lépés lenne az öngyilkosság?

Figyelt kérdés

utoljára talán gyerekként ért öröm. 12 éves korom óta kiutáltak minden közösségből, soha nem volt párkapcsolatom se. Karrierem nincs, az egyetemekről kirúgtak, sose végeztem segédmunkánál jobb melót.


Tehát?


2020. aug. 3. 14:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, Te mit gondolsz jónak. Ha tényleg úgy értékeled, hogy semmi értelme nincs az életednek, és nincsen olyan távlati célod, amelyet el szeretnél érni, és nem is szeretnél ezen változtatni, akkor igen, logikus lépés lenne az öngyilkosság.
2020. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

"S szerinted miért írogatok ide nyolcas? Mert legalább itt kapok egy ksi figyelmet még ha szidnak is :("


Látod itt kezdődik el az igazi életrontás. Hogy azt hiszed hogy ettől neked jobb, közbe csak még mélyebbre lökdösöd magad a gödörbe.

2020. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
11: jelenleg nem nagyon látok bármi célt is, amit elérhetnék. az életem egy mellébeszélés.
2020. aug. 3. 15:03
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Legyen egy olyan célod,amit most még tudsz valósítani.

Pl 1 hétig kibírod Gyakori nélkül.


Ha megy akkor így tovább.

Lesz egy siker élményed.

2020. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szittyozól még?
2020. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ölelgess idegen pasikat. Legalább gyorsan helyretesznek.
2020. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj valami nagyobb változást vigyél véghez az életedben ami kizökkent ebből az állapotból.

Kísérletezz olyan dolgokkal amiket szeretsz!

Esetleg menj gyúrni, nekem az segített, átvészelni életem egyik legxarabb szakaszát.

Vagy bármi mást amiről azt gondolod, hogy szereted és lekötne.

Az ilyen depressziós típusokat nem igazán kedvelik a lányok, nekem sem sikerült találjak valakit mert különc vagyok, én sem vagyok még mindíg 100%osan kint a depresszióból, de tudom, hogy jó úton haladok és már csak könnyebb lehet.

2020. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
O az a balazska akirol mindenki beszel?:D
2020. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen.
2020. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Tedd meg, hogy indítasz egy "Depi-Öngyi legyek?" csatornát a youtubeon;)


Olyan figyelmet kapsz, hogy csak na s még mit...csak kérdés élni akarsz e vele.

A népnek nyomorú sorsok kibeszélést hallgatni öröm, úgy láttam s még lehet téged is érhet öröm:)


Befejezni egy életet akkor kell, ha fos-elveszett menthetetlenül az egészség.

Ameddig jó vagy valamelyest, tenni kell minden ökörséget akár s ha nincs miért szégyenkezni, akkor még a vlogot is csinálhatod.

2020. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!