Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha 29 évesen, 12 évnyi alkohol...

Ha 29 évesen, 12 évnyi alkoholizmus után, teljesen tönkremenve lelkileg, barátok nélkül, párkapcsolat nélkül vagyok, logikus lépés lenne az öngyilkosság?

Figyelt kérdés

utoljára talán gyerekként ért öröm. 12 éves korom óta kiutáltak minden közösségből, soha nem volt párkapcsolatom se. Karrierem nincs, az egyetemekről kirúgtak, sose végeztem segédmunkánál jobb melót.


Tehát?


2020. aug. 3. 14:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát!
2020. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Aki öngyilkos lesz, az azért van, mert meg is érdemli. Tegyél azért, hogy ne érdemeld meg. Ha kiutáltak minden közösségből, ahogy írtad, akkor nem nehéz új életet kezdened.
2020. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%

Az öngyilkosság sohasem logikus!


🖖Hosszú és eredményes életet!🖖

2020. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
47%
Felejtsd el, hogy csak az lehet boldog, akinek barátjai, meg párkapcsolat stb van. Az probléma, ha csak másokkal tudsz boldog lenni és egyedül nem tudod jól érezni magad. Pedig ez butaság szerintem, én jó példa vagyok rá. Nekem sem volt sikerem az ismerkedés terén, de nem is erőltettem ezt a dolgot. Inkább arra fektettem a hangsúlyt, hogy jól érezzem magam és olyan programokat szerveztek, amik boldoggá tesznek. Szeretek jókat enni, kirándulni, a jó zenéket, koncerteket, filmeket stb. Annyi szuper dolog van az életben, amit egyedül is ugyanúgy lehet élvezni, csak hozzáállás függvénye. Persze nem vetem el, hogyha egyszer összejön, legyen kapcsolatom, baráti köröm, de nem érzem magam rosszul nélküle, sőt természetes állapot nekem és nem érzem magam magányosnak.
2020. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 PetheD ***** válasza:
Rendeződtek valamelyest a dolgaid?
2021. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 PetheD ***** válasza:
A kérdésre is válaszolva: nem tartom logikus lépésnek. Remélem, azóta boldogan élsz.
2021. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!