Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek létezik „virtuális...

Szerintetek létezik „virtuális” lelki- társ?

Figyelt kérdés

Azért igy tettem fel a kérdést, mert ezen az oldalon csak kérdésekkel lehet feltenni.


Választ a kérdésre nem várok, arra vagyok kiváncsi, hogy benned az alábbi leirás mit hoz felszinre?


A kérdésemhez az ötletet egy internetes cikk inspirálta ..


Vajon hány ember vágyakozhat arra, hogy megtalálja azt a barátot-lelket- társat akivel az érzelmeiről tud beszélgetni, aki inspirálja, akivel egy hullámhosszon van, egymás gondolatait kitalálják, rengeteg ember vesz körbe, de mégsem tudod senkivel sem megosztani amit szeretnél…


Talán olyan társsal élsz együtt akivel nem tudsz osztozni a mélyebb gondolatatidon, felszínes kapcsolatban élsz, nem fejlődsz…


Lehet, hogy lehetetlen küldetésre vállalkoztam, fogalmam sincs a „vonzás” kiket küld az utamba, de kiváncsian várom…


Te mit szólnál ahhoz, ha lenne egy „virtuális” lelki-társad akinek elmondhatsz őszintén dolgokat, akitől kérdezhetsz, akivel fejlődhetsz-tanulhatsz?…


kapcsolat:privát


age:40felett/N



2020. aug. 16. 08:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9# lehet öt maga a téma nem erdekelte csak. Es lehet nem az volt a baj hogy negativan irsz rola. Hanem esetleg ö nem kivancsi olyanokra akiket a celebek kötnek le.
2020. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az emberek nagytöbbsėge csendes kėtsėgbeesésükben élik le az életüket. Hiába van, vagy választanak társat maguknak, idővel kiderül, melléválasztottak...

Virtuålis lelki tårs? Szerintem létezhet, mert nem feltétlen tud unalmassá vålni a dolog, mert nem ismerik személyesen egymást, csak a leírásaik alapjån képzelhetik el egymåst. Hátránya is pont ez, a testiség bárminemű hiånya. Minden esetre én, egy egydülálló esetében jónak tartanám az ilyen dolgot, mert legalább ha virtuálisan is, de tudják a felek, hogy valaki værja a virtuális térben. (38F)

2020. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12-hsz

Igy van!

Irjatok nyugodtan hasonló bejegyzéseket, mint 12/12 KAMIQ és elképzelhető, hogy valakinek szimpatikus lesz a hozzászólásotok, esetleg ő is hasonló élethelyzetben van.


Igy megadjátok egymásnak az esélyt arra, hogy hasonló lelki beállítottságú „lelkekkel’’ meta-fizikai kapcsolatba kerüljetek, ha fizikailag nem is DE lelkileg támogassuk egymást!

2020. aug. 16. 12:28
 14/17 A kérdező kommentje:

Gondolkodom egy nyilt fórumon is esetleg facebook zárt csoportra lehetne vinni, ha van rá igény, de akkor már az anonimitás megszünne...igy nem hiszem, hogy jó ötlet.


Ha van valakinek bármilyen ötlete, aki tovább gondolja a "virtuális- lelkitárs" missziómat?

2020. aug. 16. 12:36
 15/17 A kérdező kommentje:

időközben megszületett a facebook csoport anonim facebook profillal csatlakozhattok:

a csoport neve: Virtuális Lelkitárs

email cim: VTlelkitars@gmail.com

2020. aug. 16. 15:53
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem virtuális volt. A legjobb barátnőmnek neveztem őt évekig, és mindent tudott rólam szó szerint, az utolsó részleteket is tudta az életemből, és én is az övéből. De ő eldobta ezt. Ellenem fordult. Azóta nem bízok senkiben, és nem érzem azt, hogy bárki is megértene. Van ugyan valami kapcsolatfélém is, de ő sem ért meg, nem is mondok neki inkább semmit, mert nem érdekli. Nagyon elveszettnek érzem magamat mióta megszakadt ez a "barátság". Vannak ugyan barátaim is, de nekik nem öntöm úgy ki a lelkemet, meg ők sem nekem. Az ő vállán simán sírtam is, ő is az enyémen nem egyszer. De ő inkább azt választotta, hogy eldobja ezt a szoros barátságot, mert neki "menő" barátok kellenek, akik isznak minden nap, szívnak, stb.
2020. szept. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Megértelek…

Időközben rájöttem, hogy vannak olyan ember típusok akik egyáltalán nem tudnának megnyílni egy idegen embernek és megosztani a lelki problémáját, magányát , de vannak olyan emberek akik szíveses megosztanák egy olyan embernek aki segítő szándékkal fordul felé, mert sokkal jobban rálát a problémájára, mint egy vele együtt élő ember…aki lehet csak érdekből barát stb.

talán én is átlakitom a virtuális lelkitársat, egy virtuális lelkiPONT -tá

2020. szept. 7. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!