Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik rossz körülmények között...

Akik rossz körülmények között nőnek fel,nehéz gyermekkorukban van,magányos emberek lesznek?Olyanok,akiket kiközösítenek?

Figyelt kérdés
Ha a saját példámból indulok ki,én is rossz körülmények között nőttem fel,családi problémáim voltak és egy befelé forduló,félénk, zárkózott ember lett belőlem.Barátaim,barátnőm nincs,nem is volt soha,mindenhol kiközösítettek,furcsának tartanak a mai napig is.Mindig is egyedül voltam.Ha normális körülmények között nőttem volna fel,most lehet hogy boldog ember lennék,így viszont sajnos nem vagyok az.És szerintem nem is leszek soha.Nem mindegy,hová születünk.Én sajnos pont rossz helyre.A magány most már elkísér egész életemben szerintem.Szeretethiányos leszek örökké.

2020. aug. 18. 17:21
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
65%

Voltak állás nélkül maradt emberek, akik feltalálták magukat és voltak, akik meg nem. Kettőjük között a különbség az, hogy aki jó mintát hoz otthonról VAGY az otthonról hozott rossz mintát már feldolgozta pszichoterápián, az első csoportba fog tartozni.

"a rossz állások mögött is nagyrészt alacsony önértékelések és önérvényesítési képességek vannak"

A családból hozott tudatalatti minták döntik el, mersz-e nagyot álmodni, kitartó vagy-e, milyen a problémamegoldó képességed, optimista vagy-e, pesszimista vagy-e, mennyire tudsz küzdeni, milyen szakmát választasz. Egy alacsony önértékelésű vagy pesszimista ember jellemzően a rosszabb lehetőségeket találja meg és hamarabb feladja a dolgokat, nem küzd, vagy a pesszimista gondolatai miatt BELE SEM FOG dolgokba. Nem tanul, nem végez iskolákat, el se hiszi, hogy neki menne. Nem költözik el onnan, ahol rosszul érzi magát, mert máshol rosszabb is lehet. Tipikus, hogy inkább tűri a rosszat, minthogy kockáztasson és hatezer kifogást talál magának, hogy miért nem szabad változtatni. Aki tehát kioldja magából ezeket a családból örökölt kényszerképzeteket, képessé válik lépni, tenni az életéért, felismerni a saját szükségleteit és érvényt szerezni nekik! Képes lesz továbbképezni magát, előjön a kreativitása, kevésbé köt majd kompromisszumokat. Aki tisztában van a saját értékeivel, azt a környezete (munkahelye) is jobban megbecsüli. Képes lesz rá, hogy kiharcoljon, megtaláljon jobb állásokat, elköltözzön arról a településről, ahol nem találja a helyét.

2020. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
50%

#34


Gyakorisztántól ne várj mást


Itt mindenki önjelölt life coach, mint a máltai lányok...


Aztán lehet sírva alszanak el mindennap, csak ezt te nem tudhatod meg soha, interneten álnév mögé bújva bármit hazudhatsz, bárkit szapulhatsz, ezért nem érdemes itt sikertelen emberről kérdést feltenni

2020. aug. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
50%
Muszáj mindent töröltetni?
2020. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
51%
Velem pontosan ez történt kérdező.
2020. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!