Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az,hogy az ember szabadon...

Az,hogy az ember szabadon választhatja,hogy akar e dolgozni vagy sem,köze van a magányhoz?

Figyelt kérdés
Már nincs az mint régen a Kádár rendszerben hogy mindenkinek dolgoznia kellett.Most ha akar valaki,dolgozik,ha nem akar nem dolgozik.Meg nem is kötelezhetik az embereket hogy dolgozzanak,nincs annyi munkahely,mint amennyi munkanélküli.De van ennek köze a magányhoz?Ha most is mindenkinek dolgoznia kéne mint régen és most is lenne mindenkinek munkája kevesebb lenne a magányos ember?

2020. szept. 5. 00:43
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy te jónak tartod, a te egyéni szubjektiv véleményed, a te szocproblémád. Senki mást nem érdekel, mások nem így gondolják. De nem bírod felfogni, mert érvelni se, tudsz.XD
2020. szept. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
#18 egyetértek velük,az éjszakázás valóban nem jó,az emberi szervezet arra lett kitalálva hogy éjjel pihenjen és nappal legyen aktív,ettől függetlenül én szeretek éjszakázni.De azt mondom,hogy nappal jobb dolgozni,meg az a normális is.
2020. szept. 5. 01:55
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te nem vagy normális? És miért nem nappal dolgozol, ha akkor kell?
2020. szept. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
#21 nekem erre szükségem van,a napi buszozásra,a személyes találkozásra a munkatársakkal,a munkahelyi légkörre.De ugyanígy szükségem van az otthoni légkörre,a nyugalomra is.És ez így a jó hogy mind a kettő megvan és nemcsak az egyik.
2020. szept. 5. 02:00
 25/38 A kérdező kommentje:
#23 Én választottam hogy éjszaka dolgozhassak.Én szeretem.De teljesen megértem,ha valaki nem szeret éjszaka dolgozni.A nappali munkavégzés a normális.
2020. szept. 5. 02:02
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Én feladom...
2020. szept. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
#26 te mit dolgozol ha meg szabad kérdezni?:)
2020. szept. 5. 02:08
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Gépgyártástechnológus vagyok hangzatosan. Amúgy műszaki melós.
2020. szept. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
#28 jól hangzik.Feltételezem,szereted a munkádat.És szeretsz dolgozni is.
2020. szept. 5. 02:34
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
A szakma egy részét szeretem, viszont a jelenlegi munkahelyemet nem igazán. És, mivel elég sok idegesítő ember is dolgozik ott, ezért fixen bejárni sem szeretek. Sokkal jobban örülnék, ha itthonról csinálhatnám a munkának azt a részét, amit szeretek és csak néha kéne bemennem. Akkor sem mások miatt mennék be, hanem a gépek és a termék miatt.
2020. szept. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!