Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Mik a tapasztalait...

Mit tegyek? Mik a tapasztalaitok a pszichiátriáról? Érdemes befeküdni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azzal a kérdéssel fordulnék azokhoz akik már jártak pszichiátrián, főleg gyerek pszichiátriai tapasztalatok érdekelnének.(Debreceni Kenézy-be mennék) Mesélek kicsit magamról hogy könnyebb legyen megérteni: 17 éves lány vagyok, a napokban azon gondolkoztam hogy az lenne a legjobb ha befeküdnék egy pszichiátrára, mivel már évek óta betegnek érzem magam. Állandóan lehangolt, kedvtelen vagyok, jelentéktelennek érzem magam, utálom magam, és gyakran "utálom" az embereket igazi teher vagyok a családom számára, mert elég gyakran vannak dühkitöréseim, nem tisztelettudóan viselkedek, amit később mindig megbánok. Szinte mindennap "megakarokhalni" Érzésem van. Szinte mindenről a halál jut eszembe. Például ha látok egy gyors kocsit elmenni mellettem, arra gondolok hogy de jó lenne ha elütne. És egyre többször vannak ilyen beteges gondolatok a fejembe. De közben tudom hogy nem ugranék ki soha, a családom nem bírná ki. De ha nem lennének tudom hogy képes lennék megtennie. Suliba gyakran szorongok. Az emberek előtt nem tudom önmagam adni, sok megjátszott dolgokat csinálok, főleg a kamu mosolyra gondolok. De van, amikor szinte őrültként viselkedek, nagyon jó kedvem van, táncolok, éneklek. Ez általában akkor jön elő amikor olyanokkal vagyok körülvéve akikkel jól érzem magam. És amint egyedül vagyok, rámtör a magányérzet, és úgy érzem meg akarok halni. Ezt még fontosnak tartom elmondani amikor részeg vagyok(ritkán) mindig azt mondom mindenkinek hogy "megakarok halni, most megölöm magam" és sírok azon, hogy mennyire utálom magam, és mennyire utálnak mások is. Nagyon szeretnék valtoztatni, de úgy érzem egyedül nem megy, még anyukám sem gondolja azt, hogy bármi bajom lenne, de én érzem, és látom hogy ez nem a kamaszkorról szól. Pszichológusnál már voltam, nem éreztem hogy segítene, mivel csak 3 alkalommal voltam, de ha többször mentem volna is kevés lenne szerintem. Szerintetek érdemes lenne bemenni? Jobban lennék tőle? Nagyon szeretnék változni, jobb életét szeretnék. Reménykedem hogy valaki tud segíteni. És bocsi hogy ilyen hosszú lett. <3

2020. szept. 13. 11:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a 4-es válaszolóhoz!

Egy pszichológusra van szükség, nem pszichiátriára!

2020. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!