Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha én magam is fogyatékos...

Ha én magam is fogyatékos vagyok,Miért zavar hogy csak fogyatékos lányoknak,nőknek tetszem?

Figyelt kérdés
Én eddig csak olyan lányoknak tetszettem,akik értelmi fogyatékosok voltak.Nem ez a baj,hanem az hogy engem ez mindig is zavart.Egészséges,csinos nőkre vágytam mindig,miközben én sem egészséges,sem jóvágású srác nem vagyok.De olyan barátnőm úgyse lesz mint amilyet szeretnék,csodák nincsenek.De én miért nem vonzódom a hozzám hasonló fogyatékosokhoz,mit akarok én egy egészséges embertől?Ha arra várok,hogy normális barátnőm lesz,egyedül fogok maradni.Jobb lenne erőt vennem magamon és összejönnöm egy fogyatékos lánnyal,másnál úgysincs esélyem.Ha őket nem zavarja hogy beteg vagyok,engem miért zavar hogy ők betegek?

2020. szept. 15. 12:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként saját magamon nem érzékelem annyira,talán azért nem zavar annyira.Ez hasonló mint amikor nem fürdik valaki egy hétig,saját maga nem biztos hogy érzi hogy büdös,de a környezete igen.
2020. szept. 15. 12:45
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Először is úgy kéne látnod az embereket, hogy nem szeded szét őket beteg - nem beteg kategóriákba. Mármint értem, hogy ezt te nyilván megkülönbözteted, de lehet emiatt fogsz átnézni egy olyan lányon, aki hozzád való lenne.

Plusz az autizmus nagyon sokrétű, van egész gyenge (szinte észrevehetetlen) és nagyon erős fokozata. Szerintem nem kellene ez alapján kivetítened valakikre a vonzódásod.

Egészséges lányokra azétt vágysz, mert elkönyvelted magad egészségtelennek, és olyan életet akarsz amilyenek ezek a lányok. De ennek semmi köze a szerelemhez.

Próbáld meg előbb szeretni magadat.

2020. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 én olyan lányoknak tetszem,akiken egy egészséges ember egyből észreveszi hogy baj van velük.Lehet,hogy jobb lett volna,Ha ennél fogyatékosabbnak születtem volna,mert akkor talán észre se venném rajtuk hogy betegek.Azt tartanám normálisnak,amilyenek ők.És magamat is normálisnak tartanám.Tehát vagy normálisabbnak kéne lennem,vagy még fogyatékosabbnak.Ez a kettő közötti állapot nem tűnik nyerőnek.
2020. szept. 15. 12:54
 4/10 anonim válasza:
100%
Ezek milyen jellegű fogyatékosságok?
2020. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fogyatékosság szellemi vagy testi? Szerintem te nem bizol magadban..segitségre van szükséged hogy ezt a határt le tudd küzdeni. Legjobb ha nem fogyatékos haver segit ebben. A pszihologus kevés.
2020. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szellemi fogyatékos vagyok
2020. szept. 16. 13:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben is haveri segitség kell, aki átlája a helyzeted megérti türelmes és pozitív ember. Nem lesz egyszerü.. de ha amit te keresel az keres téged.. ne add fel es sikerülni fog
2020. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
szellemi vagy testi egy kutya. ne akarjál már magadnak ckm címlaplányt ha fogykos vagy :D én sem vagyok épelméjű éppen, de nem is szólítok le fürdőnadrágmodell férfiakat :D
2020. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad túl magasra tenni a léccet. Persze kereshetsz olyan párt aki "egészséges" (Bár mostanság ki az akinek nincs egyáltalán gondja) viszont ne zárd ki, hogy hozzád hasonlót találj.
2020. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy érezni hogy a kérdező inkább az egészséges értelmes nőkre vágyik..
2020. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!