Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira egyedül érzem magam...

Annyira egyedül érzem magam mint még soha,mit tegyek? Nagyon irigylem mások életét,hogy mernek élni.

Figyelt kérdés
Jó a kapcsolatom a családommal testvéreimmel,csak nem értenek meg pánikolok szerintem pánikbeteg vagyok,szorongós,depressziós,CBD olaj segít kicsit. Senkivel nem tudok erről beszélni szüleim nem is tudják mi a bajom,csak rá mondják,hogy makacs vagyok meg nem akarok dolgozni menni de ez nem igaz,én is normális életet akarok,férjet vagy legalább egy rendes kapcsolatot de egyszerűen annyira le nézem saját magam,hogy semmibe sem kezdek bele annyira félek a kudarctól. Városban sem szeretek lenni mert félek,hogy pánik lesz rajtam:( ezért nem is megyek,egyedül félek orvoshoz menni de nem is akarok igazán mert azt akarom,hogy én is normális legyek nem olyan akit pszchiater kezel félek,hogy kitudódna. Volt egy kapcsolatom viszonylag jól éreztem magam ekkor,de mikor vége lett jött ez a horror. Ez tényleg már nem is élet,az estéket várom hogy aludjak és akkor nem zavar semmi. 23N
2020. okt. 1. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom :( el kéne azért menned egy pszichológushoz, talán ő segíthet, mert szerintem egyedül ezt nem fogod tudni megoldani. Ha jó a kapcsolat a családdal, valakit azért beavathatnál a bajaidba, hátha megérti.
2020. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?

Őszintén megmondom,hogy nem tudom.


Mivel pszichológushoz nem akarsz elmenni.Pedig ezt fogja javasolni mindenki.


Nem ciki pszichológushoz járni.Rengetegen járnak és nem is valószínű,hogy kitudódik.

Ha szeretnél normális éltet tegyél érte és menj el orvoshoz.Főleg ha pánikbeteg vagy.Rengeteg ember él ezzel együtt.

2020. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már próbáltam elmondani nekik de azt mondták,hogy bebeszélem magamnak stb
2020. okt. 1. 16:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na látod a pszichológus nem mondaná ezt.:)
2020. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz,de nem akarom magamnak se beismerni,hogy nekem oda kell mennem..
2020. okt. 1. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! én is a pszichológust tanácsolom. Illetve még fel tudom ajánlani, hogy meghallgatlak, ha szeretnéd, mert mással nem tudod megbeszélni. 19L
2020. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd emiatt rosszul magad.

Képzeld én is járok pszichológushoz és semmi hátrányom nincs ebből.

Nekem is nehéz volt rávenni magam de aztán amint felismertem,hogy nem tudok egyedül megbirkózni a gondjaimmal ,foglaltam időpontot egy dokinál.

Nagyon sok barátom tudja,hogy járok és támogatnak nem gondolják ők sem cikinek.

Sokkal jobb azóta.Nem kell aggódnod,hogy ő lenéz vagy elítél.:)

És nincs veled semmi baj! Nem vagy bolond ettől.

2020. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,igazán sokat segítettetek :) Köszönöm kedves utolsó előtti majd írok neked.
2020. okt. 1. 16:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Hallgatással én is tudok segíteni he szükségét érzed. Tapasztalat is van, bár pszichológushoz nem jártam


40F

2020. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!