Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, akinek semmilye...

Van itt olyan, akinek semmilye sincs?

Figyelt kérdés

Nekem most már tényleg semmim sincs.


Eddig sem volt sok mindenem, de most már semmim sincs.

Barátaim, barátnőm sosem volt. És most már munkám sincs!... Szakmám sincs. Jogosítványom sincs. Házam sincs. Csak egy kis albérletben lakom, de azt sem tudom sokáig fizetni már. És motivációm sincs már, hogy bármit is csináljak. Mi a fenének... Nem szeret senki engem.


2020. okt. 5. 14:57
 1/9 Metionin ***** válasza:
21%

Van interneted, keress állást.


Amúgy nekem gyerek-kamaszkoromban volt így, munkám, szakmám, házam értelemszerűen nem volt de barátaim, igazi otthonom, jó családom sem ha a macskát nem számoljuk bele.

2020. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, épp most gondolkoztam ezen. Most költözök egy másik albérletbe, és csak a Legfontosabbakat viszem. Realizaltam, hogy mindenem ami van belefér két bőröndbe és pár kukászsákba. 28 éves koromra....
2020. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ez olyan szomorú, remélem hogy jobbra fordul a helyzetetek, kérdező és 2-es!
2020. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én meg úgy érzem, hogy nem tudom eléggé értékelni amim van. Ilyenkor látom, hogy elvileg nekem milyen jó, de sokszor meg elégedetlen vagyok.

Mi volt a munkád? Van valamennyi félretett pénzed, abból fizeted még egy darabig az albérletet?

2020. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, a félretett pénzből. Csak erre a hónapra lesz elég.
2020. okt. 5. 21:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges és fiatal vagy, az nagy érték!
2020. okt. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni kell. Ha az embernek nincsenek szülei, nincs családja, ahová bármikor visszamehet a munkatársak között lehet azért találni a hétköznapokra is barátot, programot, társaságot. S ne válogass a munkában. Legyen mindig folyamatos munkád, ez a lényeg. S egyszer majd lesz olyan is, amit nagyon szeretsz. De a kényszer nagy úr, a pénz pedig kell az élethez. Neked most ez a legfontosabb, hogy ne kerülj depresszióba.
2020. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs jogsim, nincs kocsim, nincs normális kapcsolatom, nincs munkám. A családom messze van, de szeretem őket. Van két barátom, de velük is ritkán beszélek.

Nem vesznek fel sehova, végzettségeim vannak, jó szakmám van pedig. :/

2020. okt. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha lány vagy," mindened van!
2020. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!