Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a csinos lányok,nők akik...

Azok a csinos lányok,nők akik nem akarnak összejönni csóró és nem jól kinéző férfiakkal,nekik igazuk van?Vagy elítélendőek?

Figyelt kérdés
Ez ugyanaz szerintem mint amikor egy diplomás embernek felajánlanak egy takarító állást és ő visszautasítja.Azért,mert úgy van vele,benne több van mint hogy minimálbérért felmossa a folyosót meg vécét pucoljon.Ugyanígy vannak a férfiakkal is.Nem azért dolgoztak,tanultak,vigyáztak az alakjukra hogy aztán összejöjjenek egy olyan férfival,akit előnytelenebb külsővel is megkaphatnának.Ha jól néz ki,nézzen ki jól a társa is,Ha magas iskolai végzettsége van,fizessék meg őt.Igazuk van?

2020. okt. 10. 11:49
A kérdező szavazást indított:
Igazuk van azoknak a nőknek akik válogatnak
Nincs igazuk,Csak magát az embert kéne nézniük nem a külsejét és az anyagi helyzetét
52 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nemtől függetlenül mindenki válogat MINDENBEN, ha megteheti.

Ha neked felajánlana valaki 100milló Ft-ot, akkor azt mondanád inkább nem kéred?

Ha éhes vagy és választhatsz, hogy egy általdad undorítónak gondolt ételből egyél vagy a kedvencedből, akkor azt eszed meg, amitől undorodsz?

Ha választhatsz, hogy hajléktalan legyél vagy egy palotában lakj, akkor inkább hajléktalan lennél?

2020. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
#1 én ételek terén nem vagyok nagyon válogatós.Csak a sárgaborsófőzeléket nem szeretem.
2020. okt. 10. 11:58
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek joga van válogatni. Akiknek túl magas az elvárásuk, azok meg szépen leadnak majd belőle, mert rájönnek, hogy baltával faragott arccal, 120 kilóval, kapafogakkal stb-vel nem fog bekopogtatni az Adonisz (és pasiknak sem egy szépségkirálynő). Vagy egyedül maradnak.

A melós példád egyébként marha nagy butaság. Egy diplomás ember 15-20 évet tanult, hogy dolgozhasson. Az még egy dolog, ha nem azt dolgozza, amit tanult, de legalább fizessék meg a befektetett energiát. A takarítókra ez sajnos nem igaz.

2020. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki valogat, de pl ha tegyuk fel van ket ugyan olyan kinezetu ferfi az egyik diplomas a masik nem akkor automatikusan kizarni a nem diplomast hiba lenne mert lehet a szemelyisege jobban illik a nohoz, egy kapcsolatban nem kene se az anyagiak se a diploma meglete tobbet nyomjon a latba mint a szemelyiseg. Ettol fuggetlenul mindenki olyan szempontok alapjan valogat ahogy szeretne, max lehet nem lesz boldog a valasztasaval.
2020. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nekem általában nem jöttek be soha a nagyon vékony lányok.Most viszont pont egy anorexiás lány tetszik a személyisége miatt.Ha valaki nem néz ki jól,de a személyisége megnyerő,az felér azzal mintha modell alkata lenne.
2020. okt. 10. 12:04
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
2 Teljesen mindegy. Arról van itt szó, hogy te, a személyes preferenciáid szerint ha választhatsz egy számodra rossz vagy jó dolog közt, akkor szándékosan a rosszat választod? Nyilván nem.
2020. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
#6 Amikor egy csinos nő visszautasít egy férfit,mert úgy gondolja hogy benne több van,az valahol zsákbamacska is szerintem.Úgy nyugodtan visszautasíthatja hogy már ott van neki egy jobb pasi mint jelentkező,de ha nincs senki más még a láthatáron,nem kockázatos úgy visszautasítani?
2020. okt. 10. 12:11
 8/32 anonim ***** válasza:
29%

Ha csúnya srác vagy, akkor mindegy Mennyire vagy kedves, aranyos odaadó.. nem fogsz kelleni konkrétan senkinek..

ezért van az hogy inkább jönnek össze olyannal aki veri őket, meg kihasználja hogy megfekteti, csupán azért mert jól néz ki a srác..

Persze van az a kivétel aki a pénzed miatt szeret téged..

2020. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
#8 értem amit mondasz,de az a nő aki visszautasítja a kedves,aranyos nem jól kinéző férfit,nem hazardírozik szerinted?
2020. okt. 10. 12:16
 10/32 anonim ***** válasza:
26%

Hát ő szerinte nem.. neki ez természetes dolog, és kb minden nap elutasít egy ilyet, legyen az fb-on vagy társkeresőn, vagy oda kint a valóságba..

Ha Te bemész a boltba például ahol csak pólókat árulnak, Te is a számodra legszebbet, legjobbat fogod elhozni..


Nem fogja bánni azt se hogy nem téged választott, aki normális a szíved lelkes oda adnád neki. Hanem azt választja aki konkrétan megdugja azt kocc van. És csak max az miatt sírna mert az adonisz kinéztű fiúk folyton ezt csinálják vele

2020. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!