Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a csinos lányok,nők akik...

Azok a csinos lányok,nők akik nem akarnak összejönni csóró és nem jól kinéző férfiakkal,nekik igazuk van?Vagy elítélendőek?

Figyelt kérdés
Ez ugyanaz szerintem mint amikor egy diplomás embernek felajánlanak egy takarító állást és ő visszautasítja.Azért,mert úgy van vele,benne több van mint hogy minimálbérért felmossa a folyosót meg vécét pucoljon.Ugyanígy vannak a férfiakkal is.Nem azért dolgoztak,tanultak,vigyáztak az alakjukra hogy aztán összejöjjenek egy olyan férfival,akit előnytelenebb külsővel is megkaphatnának.Ha jól néz ki,nézzen ki jól a társa is,Ha magas iskolai végzettsége van,fizessék meg őt.Igazuk van?

2020. okt. 10. 11:49
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
66%

Hát figyelj kérdező, kaptál te itt hideget, meleget ...


Én részben megértem a gondolatmenetedet, gondolom nem lehetsz túl szép, és azt mondták, hogy gyúrj rá a belsődre, a személyiségeddel nyerd el a lányt. Na most ez olyan szintű badarság, hogy nem is érdemes ezzel foglalkozni. Ha tényleg nagyon csúnya pali vagy, hacsak nem vagy kiemelkedő az élet majdnem minden másik területén, esélyed sincs.


Egyébként meg nem érdemes utálni másokat, csak mert nem téged választanak. Akkor kell az embereket utálni, és elküldeni őket a búsba, ha beszólnak neked, átvernek, stb.


F

2020. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egysíkúan gondolkodsz kedves kérdező.


Előszöris nem csak hótronda meg fullos pasik/csajok élnek ezen a bolygón, ez csak a palettának a két véglete, de a kettő között nagyon sokféle ember is létezik, akiket te nem veszel észre.


Ha nem vagy elégedett a jelenlegi helyzeteddel, mert a kinézett hölgyek offolnak, két dolgot tehetsz: 1. Lejjebb adod a lécet és a saját szintednek megfelelő partnert keresel 2. Tartod magad az elkézeléseidet, és dolgozol azon, hogy értékesebb legyél. Utóbbit értsd nem csak arra, hogy kipattintod magad, hanem arra is, hogy békét teremtesz a lelkedben és dolgozol a személyiségeden.


Kezdhetnéd ott, hogy ezt a kisfiús hisztit elhagyod. Egy lány sem fogja hallgatni a te nyavajgásodat. Illetve ahogy látom, az ittlévő válaszok egyikén sem gondolkodtál el, csak a saját hülyeségedet fújtad tovább, gondolom ez lesz a sorsa az én válaszomnak is.


Ha lúzer vagy, fogadd el, ha pedig érzed magadban a potenciált, akkor törj ki. Ha nem teszel erőfeszítést, de továbbra is Palvin Barbi szintű nőt szeretnél akkor pedig szenvedj. De mindenkinek joga van eldönteni, hogy kivel akar összejönni, ezt fogadd el.

2020. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!