Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy férfi unalmas,fárasztó,...

Ha egy férfi unalmas,fárasztó,nincs humora,nem vicces,nem okos,nem is néz ki jól inkább átlagos,attól még összejöhet vele egy nő?

Figyelt kérdés
Nekem mondta már nő,hogy nagyon fárasztó vagyok.De ez nagy probléma?Van olyan nagy,hogy egyedül maradjak?Hogy egy nőnek se kelljek?

2020. okt. 21. 16:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Csak van a világon egy hozzád hasonló unalmas, sótlan, buta, humortalan, csúnyácska csaj, aki hajlandó szóba állni veled. Gondolom épp ilyeneknél próbálkozol.
2020. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
#11 nem ilyeneknél,hanem aki éppen megtetszik.És akkor jönnek a szokásos kérdések,mit dolgozik,tanul e még,hogy szereti a kávét,ilyenek:)
2020. okt. 21. 17:35
 13/27 A kérdező kommentje:
#8 én nem nevettetni szoktam a nőket csak beszélgetek velük.Általában nem túl érdekes dolgokról.Például az se nagyon érdekli őket ha azt mondom az idei nyár nem volt olyan meleg mint a tavalyi.
2020. okt. 21. 17:40
 14/27 anonim ***** válasza:
91%
Te nem is szeretnél érdekes dolgokról beszélgetni. Még így se lehetetlen, hogy találj egy nőt, de az biztos, hogy nehezebb lesz.
2020. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Azt észrevettem,hogy egy nőnek fel kell keltenie az érdeklődését,érdekeseket kell mondani neki,vicces történeteket kell mesélni nekik,meg kell lepni őket,el kell érni,hogy érdekelje őt a férfi.Én az átlagos történeteimmel nem tudom őket megfogni.
2020. okt. 21. 18:16
 16/27 anonim ***** válasza:
92%

Ne bénázzál már, az Úr megáldjon!

Igenis igyekezz megnevettetni a kiszemelt nőt - akkor egyrészt jó kedve lesz, másrészt jegyzi, hogy fontos neked.


És lehet úgy is beszélgetni, hogy

- rizst meg tésztát főzök, szerinted mit tehetnék még hozzá? Tudsz valami izgi fűszert? Milyen húst ajánlanál hozzá?


Ne haragudj, de úgy kell annak, aki egyedül marad. Mert lehetne magadhoz illő párt találni, sok nő magányos! Tedd oda magad!

És véletlenül se mondd, hogy ilyen pocsék véleményed van magadról, mert az rohadtul hervasztó a nőnek!


- kirándulok, biciklizek... te mit látnál szívesen a világból?


Mesélj érdekességeket!

S ha ő mesél, hallgasd meg érdemben! És legyen kedves!

2020. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
#16 én meghallgatom,csak őt nem kötik le az én unalmas történeteim.Untatom őket,sablonos szövegeket nyomok,az ezer éves csajozós szöveggel jövök nekik.Az udvarlásomban sincs semmi érdekes.Jól nézel ki,szép ez a ruha rajtad,szép a szemed,jó az illatod,ezekkel a szokásos dumákkal jövök.
2020. okt. 21. 18:25
 18/27 anonim ***** válasza:
89%

Egy férfival hogyan beszélgetsz, ha össze akarsz vele barátkozni? Na ugyanúgy kell a nőkkel is.


Azt meg nem hiszem el, hogy a férfi barátaiddal is arról beszélgetnél, hogy meleg volt-e a nyár

2020. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
#18 a fociról szoktunk beszélgetni a férfi barátokkal.Meg merre voltak kirándulni az asszonnyal,ilyenekről.
2020. okt. 21. 18:46
 20/27 anonim ***** válasza:
90%

Vannak focirajongó nők is...

Te nem unod saját magadat? Nem olvasol, nem nézel filmet, nem szoktál az élet nagy kérdésein gondolkodni? Foci, kirándulás és rizsfőzés? Ennyi az élet?

2020. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!