Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy férfi unalmas,fárasztó,...

Ha egy férfi unalmas,fárasztó,nincs humora,nem vicces,nem okos,nem is néz ki jól inkább átlagos,attól még összejöhet vele egy nő?

Figyelt kérdés
Nekem mondta már nő,hogy nagyon fárasztó vagyok.De ez nagy probléma?Van olyan nagy,hogy egyedül maradjak?Hogy egy nőnek se kelljek?

2020. okt. 21. 16:57
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
#20 de szoktam filmeket nézni,de nem erről szoktam beszélgetni a nőkkel.Szoktam az életről beszélgetni a nőkkel.Pl.hogy alacsonyak a fizetések,magasak az árak,nincs egy olyan kormány,amelyik rendet tudna tenni az országban.De úgy veszem észre,hogy nem nagyon szeretnék erről beszélgetni.
2020. okt. 21. 19:05
 22/27 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem tudom őket meghatni.Múltkor azt mondtam egy nőnek,hogy akár szépségkirálynő is lehetne az ő alakjával.Nem díjazta ezt a mondatomat.Csak annyit mondott rá jól van.
2020. okt. 21. 19:08
 23/27 anonim ***** válasza:
83%

Hát mert pont, hogy a filmekről, könyvekről kultúráról szeretünk általában beszélgetni az első randikon.


Politizálással indítani randin pedig nagyon nagyon húzós.

2020. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
83%

szerintem te egyszerűen úgy döntöttél, hogy egy ilyen kis élhetetlen alak leszel. Kérdem én, mit vártál az itteni válaszoktól?


HOgy majd azt mondod rájuk, hogy: hát nekem ez magas, sajnos, nem tudom megcsinálni, maradok a kis izé-bizé szerencsétlen.


Kaptál sok hasznos választ, és mit csinálsz? szórod őket a kukába. Semmit sem fogsz csinálni, semmit sem fogsz változtatni, ezt előre elhatároztad.


Nem baj, ha nem sajnállak? Kárba veszett sorok... szerintem maradj akkor egyedül. Van ilyen.

2020. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
#24 nem szórom őket a kukába érdekesnek találtam a válaszokat,ment is a lájk mindenkinek.
2020. okt. 21. 22:09
 26/27 anonim ***** válasza:
Egymást első perctől izgalmasnak tartó emberek is ráunnak egymás heppjeire előbb vagy utóbb. Sejtem, hogy veletek ez akkor inkább előbb történne meg... :-)
2020. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
52%

Hogyan lehet valaki "nem unalmas"



????

2020. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!