Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érzeémi sivárság stb?

Érzeémi sivárság stb?

Figyelt kérdés
Alig vannak érzéseim mások felé, mondhatni nem is nagyon gondolok senkire, családtagra sem. A szerelmi téma megját.. 14 éves koromban éreztem utóljára ja és 19 évesen volt valami kavarás féleség. Nem volt nálam tinédzserkori lámúr, igazából soha nem viszonozta senki. Nem tudom hogy kell "felszedni" valakit mert nem úgy érzek mint a többség és nem akarom én kitalálni mi jár a másik fejében, mondja ki ha akar valami konkrétat. Elköltöztem a régi lakóhelyemről már egy barátom sincsen, csak munkába és edzeni járok egyébként csak játszom és sorozatozok. 20f
2020. okt. 22. 22:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Érzelmi'
2020. okt. 22. 22:32
 2/17 anonim ***** válasza:
Hú b@szki, bárcsak tudnék segíteni. Egy kérdés: van-e ebben a szövegben egy leheletnyi büszkélkedés?
2020. okt. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2.Büszkélkedés? Mire fel?
2020. okt. 23. 01:21
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül :)

Változtatni nem fogsz tudni. Nekem vannak barátaim, párom is épp, de nem fogom tudni sokáig fenntartani a 'normális' ember látszatát.

Nem őrzök meg sokáig barátokat, és kapcsolatban sem tudok sokáig megmaradni.

Ettől függetlenül te próbáld meg nyugodtan.


Amugy én nem bánnám ha valaki csak eljátszaná velem a boldog házaspárt, csak nem találtam real lifeba olyant aki hajlandó lenne erre.

Az állapotomon pedig nem akarok változtatni, nem akarok 'érezni'.

25/L

2020. okt. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Hát hogy neked nem kell olyan "világi gyarló dolgokkal" foglalkoznod mint a gyász, magány, harag stb. De ez nem jó szerintem.

Én olyan vagyok, hogy kétféle érzelmet érzek: érdeklődést és feszültséget.

Aztán úgy kell nehezen kilogikáznom, hogy mi mitől lehet. Szerintem csak durván mélyen elnyomom az érzelmeimet. De ez én vagyok, a saját példámat tudtam leírni és ennyi.


23/N

2020. okt. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4.Én akarok érezni jó dolgokat! Szeretet, euforóia boldogság.


5.Haragot és magányt érzek néha, sajnálatot viszont nem nagyon és felkavarni sem lehet. Mondhatni néha szeretet féleséget is. Olyan dolgoktól amiktől mások nagyon idegesek vagy nagyon bánatosak lesznek azok engem csak némileg zavarnak.

2020. okt. 23. 01:41
 7/17 A kérdező kommentje:
Viszont eléggé bosszantó hogy mindenen ki vannak akadva meg mindenen sápítoznak az emberek, ezért nem járok én társasságba.
2020. okt. 23. 01:49
 8/17 A kérdező kommentje:
Unalmas ez az őrszolgálat de mindjárt vége..
2020. okt. 23. 04:11
 9/17 A kérdező kommentje:
F'szom nem tudom lefoglalni magam semmivel én a kva gondolatok állandóan a fejemben vannak és nem tűnnek el!!
2020. okt. 23. 04:29
 10/17 anonim ***** válasza:
még sem vagy érzelmileg sivár ha olyan semmiség miatt idegeskedsz, hogy nem tudod magad lekötni. ezeregy mód van rá...
2020. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!