Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érzeémi sivárság stb?

Érzeémi sivárság stb?

Figyelt kérdés
Alig vannak érzéseim mások felé, mondhatni nem is nagyon gondolok senkire, családtagra sem. A szerelmi téma megját.. 14 éves koromban éreztem utóljára ja és 19 évesen volt valami kavarás féleség. Nem volt nálam tinédzserkori lámúr, igazából soha nem viszonozta senki. Nem tudom hogy kell "felszedni" valakit mert nem úgy érzek mint a többség és nem akarom én kitalálni mi jár a másik fejében, mondja ki ha akar valami konkrétat. Elköltöztem a régi lakóhelyemről már egy barátom sincsen, csak munkába és edzeni járok egyébként csak játszom és sorozatozok. 20f
2020. okt. 22. 22:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10. Nem mert normális internet sincs a portán.
2020. okt. 23. 12:34
 12/17 anonim ***** válasza:
lefedettség valószínűleg van, hogy az internetes rendszerek működjenek. vegyél mobilnetet, nem egy nagy összeg.
2020. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12. Van mobilnetem, olyan rossz a telefonom aksija hogyha nincs folyton töltőn lemerül. Egy idő után unalmas mindenféle dolgot nézni a telefonon.
2020. okt. 23. 12:51
 14/17 anonim ***** válasza:
játsz rajta, ne nézegess
2020. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De 24 órán keresztül nem fog lekötni egy játék..
2020. okt. 23. 13:17
 16/17 anonim ***** válasza:

Istenem bár nekem lenne annyi sza adidőm mint neked :s

Jatszol filmezel chatelsz tanulhatsz olvashatsz..

Hogy lehetsz annyira unalmas hogy nem találod fel magad?:D

2020. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16.Teszem hozzá pénzt is kapok mert ülök egy portán.
2020. okt. 23. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!