Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Írtatok rá úgy a volt pártokra...

Írtatok rá úgy a volt pártokra, hogy ő közben már mással volt? Mi lett a következménye?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik mostanában akivel 1 éve voltam, de ő már mással van..

Gondoltam arra, hogy rairok hogy van, de máskor sem kaptam választ, igaz akkor meg a kapcsolata elején volt.

Most talán megérne egy utolsó próbát, vagy legyek "büszke" És engedjem el?



2020. okt. 24. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mással van akkor ő már bőven leszar de ha előtte se válaszolt minek mész utánna nevetségessé teszed magad.

Keress valakit

2020. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Én a másik oldalról írok. Az exem hónapokig írogatott,még egy év után is. Hányingerem volt már tőle. Ha meggondoltam volna magam,én kerestem volna. De így csak azt érte el,hogy megundorodtam tőle.

N

2020. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lépj tovább és keress valaki mást te is, 'ázzeg. 😒
2020. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
párom exe addig irkált, amíg nem a párom ignorálta, hanem én vettem kezelésbe és küldtem beszélgetni pszichológushoz. :D Normális embert nem érdekli az exe, nem hagyja a hülye "ártatlan" lalkizésével belerondítani egy kapcsolatba. Akit mégis, arra jobb, ha nem vagy kíváncsi, mert van olyan tróger, hogy melletted is ezt csinálta. :D
2020. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4, én ugyan sose írogattam senkinek rögeszmésen, de átéltem, milyen egy exet mással látni. Majd ha te is olyan helyzetbe kerülsz, mint amit most hetykén lefitymállsz, hogy nem normális, vessen csak magára, felülbírálod saját magad. Azt se értem, miért te "veszed kezelésbe" a párod exét, igazából neked meg ehhez nincs közöd.
2020. okt. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
5: Leszarom másnak az agybaját. Én is láttam exet mással, mivel az első nagy szerelmem a baráti köröm része volt. Végignéztem? Igen, legalább fél évig, amíg egy gimnáziumba jártunk. Szar volt, hogy az ember, akiben igazán megbíztam, aki elvette a szüzességem és akire a szüleim válásánál számíthattam, egy másik lánnyal van? Nagyon. De nem vagyok egy normálatlan ringyó és szerencsére a párjaim sem voltak soha azok, hogy velem szórakozzanak a párjuk mellett. Ha én gyerek fejjel ezt tudtam jól kezelni, ne kelljen már nekem pátyolgatni egy ostoba picsát csak azért, mert nem ért abból, hogy a párom nem válaszol neki, hanem továbbra is minden szar ürüggyel irkál... Mindenki magára számítson, ne arra, akivel elbaxta.
2020. okt. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Ja, és a párom beavatott, ahhoz meg talán van közöm, hogy milyen agybeteg picsa fossa a szót kéretlenül a páromnak, aki nekem aztán panaszkodik erről. Tapintatlan vagyok? Ki nem szarja le. Az is az, aki nem bírja felfogni, hogy vége. :)
2020. okt. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hú, de szépen beszélsz. :) Szerintem soha ne "sz.rd le má agybaját", mert még nme jártál a cipőjében és nem látsz bele a többi szereplő fejébe (a párodéba sem feltétlen). Nem tudom, mi volt a sztori, de a mentális betegség igenis egy betegség, ezt is meg kell érteni. Azt nem értem, miért te beszélsz a párod helyett az illetővel és miért nem tiltotta akkor le, ha ennyire zavarta. Nem a te dolgod. Nyilván ha megcsalnának, szeretők lennének, nagyon is a te dolgod lenne, de azt , hogy mentális beteg valaki és ennek az a kiváltó oka, hogy te és a pasid együtt vagytok, azt nem jgy oldanám meg.
2020. okt. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!