Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magánynak milyen következmén...

A magánynak milyen következményei vannak?

Figyelt kérdés

Én egy ideje folyamatos szédülés, fejfájás, remegés illetve a szívem körül nyomást és szúrást érzek.

Szívprobléma jele?


2018. nov. 11. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A tartós magány megmutatkozhat fizikai tünetekben is. Senkid nincs?
2018. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1#. Az nem mondom, hogy senkim nincs de van egy anyám és egy testvérem de velük nagyon rossz a kapcsolatom.

Nem vagyok az a depizős fajta, sőt nem görcsölök arra, hogy legyen valakik. Ezt tanácsolták, hogy ne görcsöljek rá de egy ideje érzem, hogy valami nincs rendben velem.

2018. nov. 11. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sportolsz valamit? Mert a mozgás jót tesz, levezeti a stresszt, és ha még olyan, amit csapatban kell csinálni, akkor már lehet ismeretségeket, barátokat szerezni. Suli/munkahely szintén alkalmas arra, hogy társaságra lelj.
2018. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sportoltam, de már egy kör futás után úgy remegtem mint ha rohamom lenne.

Nem járok iskolába, nem volt lehetőségem arra, hogy tovább tanuljak.

Nem dolgozok, 2 hónapja nincs munkam és ez az első eset mikor ilyen hosszú ideje nincs munkám.

Az oka annak, hogy nincs munkám az, hogy 2 hónapja vége lett vége egy hosszú kapcsolatomnak ami nagyon megviselt és jobban rányomott a hangulatomra.

Jelenleg nem vagyok olyan állapotba hogy dolgozni tudjak, az előző munkahelyemen annyira remegtem, hogy a traktornál elvesztettem az irányítást és balesetet okoztam és képtelen voltam felmondani.

2018. nov. 11. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Lelki probléma. Úgy látom, hogy nálad ez a szakítás elég komoly lelki problémához vezetett. Lehangoltság, szomorkodás, sőt depresszió is előfordulhat.

A párkapcsolatod idejében nem voltak barátaid, vagy olyan ismerőseid, akikkel valamilyen kapcsolatot tartottál?

Ilyenkor nehéz optimistának lenni.

A helyedben elmennék a háziorvosomhoz és ezeket elmondanám, kérném, hogy valami erősítőt adjon. Vény nélkül is tudsz venni B6-ot, PolyB-t, Magnéziumot, ezekre nagy szükséged van + még amit az orvos ad. Ha nem javul a helyzet, elküld pszichiátriai ambulanciára, ahol egy szakorvos további gyógyszereket/ segítséget ad.

Nagyon fontos lenne, hogy kapcsolatban legyél emberekkel. Szomszéddal, bárkivel. Ilyenkor ez nehéz, de a gyógyulásodat segítené.

Hinned kell benne, hogy minden jóra fordul.

2018. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Barátaim nem is voltak, azok meg nem barátok akik akkor keresnek ha kellek.


Sajnos ez a gyengém, hogy egy szakítás után lelkileg lebetegszek. Nem tudom miért de én nem tudok gyorsan túllépni, ahogy a volt barátnőim tették vagy esetleg mások.

Nem tudom miért, de nekem nem megy és akár évekig szenvedek rossz kapcsolat végett.


Az orvost hanyagolom mert így is gyógyszereken nőttem fel.

Meg most jelenleg nem vagyok olyan helyzetbe, hogy orvoshoz forduljak.

De nagyon szépen köszönöm a tanácsodat!

2018. nov. 12. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!