Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális az, ha már ennyire...

Travis83 kérdése:

Normális az, ha már ennyire jó nekem a magány?

Figyelt kérdés

Nem vagyok depressziós, de nagyon szeretem a magányt, bezártságot és egyedüllétet. Annyira nem érdekel már más, hogy még a családtagokat is alig szoktam hívni, nem igazán akarok velük beszélgetni, csak muszájból csörgök rájuk igen nagy ritkán. Egyéb rokonokkal már egyáltalán nem beszélek (mondjuk csalódtam is bennük már eleget, így eleve letojom őket).


A barátokkal sem tartom már igazán a kapcsolatot és már a társasélet, családalapítás sem igazán érdekel. Tényleg nagyon szeretek egyedül lenni és a hobbiaimnak élni. Imádom!!! Az emberekben pedig amúgyis már sokszor csalódtam, lehet ezért is tojok már rájuk. Mindössze azt szeretném tudni, hogy jó-e ez így, mert tudom, hogy társadalmilag nem az ilyesfajta élet számít normálisnak, elfogadottnak.



2020. okt. 29. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Napi Rinya.
2020. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
#1 Napi Komment....
2020. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Normális, én is ilyen vagyok. Introvertáltak vagyunk.
2020. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#1: Nem tudom olvastad-e a kérdést, de 1 gramm rinya nincs benne. Nem panaszkodtam semmire, csak kiváncsi vagyok arra, amiről írtam. Persze az is lehet, hogy a "rinya" a te szótáradban teljesen mást jelent.
2020. okt. 29. 18:54
 5/13 A kérdező kommentje:
3: Nem vagyok biztos benne, hogy attól, hogy ennek az életvitelnek/állapotnak van neve, még normálisnak számít. :)
2020. okt. 29. 18:56
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Én is ilyen vagyok, nem vágyom senki társaságára. Ez is egy véglet de normális.

Van aki ennek az ellentéte, aki napi szinten igényli másokkal az üres locsogást és ha nem találkoznak 3 napig depisek lesznek.

2020. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te így boldog és elégedett vagy akkor nincs ezzel semmi baj, vannak ilyen emberek.
2020. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed így magad, akkor mi a kérdés? Hogy baj-e, hogy jól érzed magad? :D
2020. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jó tudni, hogy nem valami dilinyós vagyok. :)
2020. okt. 29. 19:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak engem írtál volna le... a külső szemlélők biztos hamar rávágnák, hogy nem normális. Na és ha nem, akkor mi van? A lényeg, hogy te boldog vagy és elégedett. Egy biztos: a koronaidőkben, amikor pont a szociális disztanciát propagálják, sokakkal ellentétben TE nem fogsz szenvedni.
2020. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!