Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak azért nem öltem még meg...

Csak azért nem öltem még meg magam, mert nem tudok olyan módszerről, ami gyorsan és viszonylag fájdalommentesen végezne velem, és könnyen hozzájuthatok az ehhez szülséges eszközökhöz. Más is érez így?

Figyelt kérdés

Utálok élni. Semmi értelmét nem látom, korcs a világ. Nem mondom, vannak benne szép dolgok, események, emberek, de úgy érzem ezek már nem tudnak boldogságot okozni. Nem tudok már örülni a kis dolgoknak sem. Már nagyon régóta nem az van, hogy vannak szomorú pillanataim, de amúgy elvagyok, hanem pont fordítva. Néha van egy-két jó pillanat, de az esetek többségében csak szenvedek. Ha bármit kell csinálnom, bárhova kell mennem, alig várom, hogy vége legyen. Teljesen középszerű vagyok, egy mellékszereplő. Nem mondom, hogy nem lennének emberek akik nem sajnálnának ha elmennék, főleg a szűk családom, de már ez sem tud igazán érdekelni. Az igazság az, hogy lehet nekik szükségük van rám, de én tökre ellennék nélkülük. Mérhetetlenül önző vagyok, undorító. Semmit nem teszek hozzá a társadalomhoz, egy felesleges láncszem vagyok.

Utálom ezt az állapotot.



2020. nov. 2. 20:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Írj egy bakancs listát, mik azok a dolgok amiket igazán szeretnél és valósítsd meg! Az utad közben meg fogod találni az értelmét az életednek!
2020. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Jézus azt mondta, hogy boldogok, akik sírnak mert megvigasztaltatnak. Te sírsz mert kiábrándultál a világból és még a helyedet sem találod. Örülj mert nagyon nagy esélyed van hogy meglásd a mennyek országát. Borulj térdre és kiálts Istenhez. Nem hagy cserben ha őszintén és kiéhezve szólsz hozzá hanem felemel. Ezzel szemben mások most buliznak és nevetnek az olyanokon akik ilyet írnak, de ők sajnos jól érzik itt magukat,megfelel nekik ennyi, ami itt van. Hidd el még ez a helyzet is érted van. Talán majd így észre veszed Istent és hajlandó leszel keresni Őt. Én teljes szívemből kívánom, hogy megtaláld. :)
2020. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 felhasználónév123321 válasza:
56%

Tudom boldog emberek nincsenek

Csak hormonok vannak és ingerek

És amikor kiásod végre a kincseket

Az a kis endorfin lesz a mindened.


Az alapján amit írtál egy olyan embernek tűnsz, aki az elveinek él, magát értelmesebbnek tartja mint az átlag, valószínűleg így is van. Egy ideig próbáltál változtatni a világon, a körülötted élők gondolkodásán de hiába. Ezért befásultál, és értelmetlennek érzed az életed. És nem mellesleg felbsznak az ostoba emberek (többek között) ezért szenvedés minden nap.


Lehet hogy teljesen mellé lőttem, és egyáltalán nem erről van szó, de ha igen akkor van pár gondolatom a számodra.

(Ha véletlenül jól gondoltam a helyzetet, az azért van mert én pont ebben a cipőben jártam pár évvel ezelőtt)


Engedd el. Szrd le az egész világot, ne akard diktálni az erkölcsöt, élj asszerint amit az emberek normának neveznek. Dgj meg mindenkit aki mozog, és engedi (ha p*ja van 2-szer is :D) carpe diem. Ezt tudom tanácsolni. Nekem ez a rövid kis közhely segített kilábalni a gödörből.

2020. nov. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kezdj el zongorázni!
2020. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!