Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek szánalmas, hogy...

Szerintetek szánalmas, hogy azért nincs facebook oldalam mert nem tudnék kit bejelölni rajta?

Figyelt kérdés

Pár éve csináltam egy oldalt, de még a saját testvérem és unokatestvéreim se jelöltek be. Szüleim költözködése miatt 4 iskolában jártam az általános és 3-ban a középiskolát. Mindenkire emlékszem de állítólag ők rám már nem. Mondjuk csendes, lúzer gyerek voltam, nem is hívtak el soha sehova. Akkoriban az internet előtt a telefonszám gyűjtés volt a menő dolog, hát nekem senkinek nem volt meg a száma.

Most a munkahelyemen se haverkodik velem senki, elvégzem a munkámat és hazajövök. Szerintem biztos nem jelölnének vissza. Az a baj, hogy az új helyre ahova jelentkeztem, azért nem vettek fel mert nincs semmilyen közösségi oldalam. Anyám intézte az állást barátnője által, akinek a lánya a HR-es a cégnél. Ő mondta, hogy azért utasítottak el.


2020. nov. 11. 15:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit tehetnek abban az esetben, ha valakinek a profilja úgy van beállítva, hogy bárki, aki nem ismerős, a profilképen kívül nulla információt lásson... Ellenőrzés sikertelen, profil ugyan van.
2020. nov. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szia,


Sajnalom, hogy ez tortent veled. Szerintem a ceg felol ez nem volt tul etikus lepes, mert ettol fuggetlenul (IS) ertekes munkaero, ember lehetsz.

Probalj meg egy kicsit valtoztatni, nyitottabbnak lenni.

Felnott fejjel nehezebb baratkozni, en is tudom. De szoritok neked nagyon.

2020. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
#21 semmit, az az illető kiszóródik a lehetőségből
2020. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nekem pl van kb 150 ismerősöm, aztán mire megyek vele??? Kutyát nem érdeklem. Hogy miért jelöltem be ezeket az embereket/miért jelöltek be engem anno? Fogalmam sincs.


Szociálisan nulla, értéktelen vagyok.


De! A Facebooknak vannak olyan funkciói, amiért megéri használni. Plusz rokonaimmal, szaktársaimmal is többnyire azon a felületen szoktam kommunikálni. Szóval szerintem egy magányos embernek isd érdemes közösségi oldalakat használnia.

2020. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

"#21 semmit, az az illető kiszóródik a lehetőségből"

Elég érdekes ezt olvasni, tehát az, akinek van ugyan profilja de úgy állítja be, hogy csak ismerősei lássák és a lecsekkoló cégtől a munkatárs nem lát profilképen kívül semmit, mert nem ismerős, akkor azonnal elutasítják, azért, mert nem ismerősök számára nem teszi nyilvánossá, hogy bármit megtekintsenek?

2020. nov. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz ismerősök nélkül is. Oldalakat így is bekövethetsz csoportokba léphetsz be, ráadásul legalább nem fognak a hiánya miatt elutasítani. Ha másra nem tájékozódásra, szórakozásra, üres idő kitöltésére mindenképp jó. Évekkel ezelőtt én is úgy éreztem, hogy minek nekem az, tökéletesen megvagyok nélküle, most meg már a napjaim szerves része, a humorizálás, kapcsolattartás, tájékozódás miatt is. Nagyjából annyira alap dolog ma már, mint egy e-mail fiók, tekintve, hogy kezd is kimenni a divatból, hála a snapchatnak, meg az instának. Emellett beszélek suli miatt egy csomó olyannal, aki nem is az ismerősöm Fb-n. Nekem 100 ismerősöm van, de ebből úgy 80-al soha nem is beszéltem. Főleg sulisok, rokonok, meg pár ismerősöm, haverok/barátok. 1-2 van, akivel napi szinten tartom a kapcsolatot, haverjaim. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül a világon, a nagy kirakat "húú kinek van több ismerőse, xy-nak már van háromezer" hozzáállás egyrészt ma már nem is divat, másrészt értelme sem volt és nincs most sem.

20F

2020. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!