Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért akarhatnak lerázni...

Miért akarhatnak lerázni engem a csinos nők?Miért csinálnak úgy,amikor megszólítom őket,mintha nem érnének rá velem foglalkozni?

Figyelt kérdés
Ma lehetőségem lett volna beszélgetni egy csinos nővel,de mielőtt kérdezhettem volna tőle valamit,gyorsan elköszönt,és ott is hagyott.És ez nem az első eset volt.Bezzeg ha jó pasi lennék biztos nem sietnének el.

2020. nov. 16. 17:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"Attól még érdekelhetné ki vagyok,mi vagyok,mivel foglalkozom?"


De nem érdekli, ennyi :D


Ezt nem kell magyarázni, szabad emberek vagyunk, szabadon mondhatjuk, hogy bocs, nem érdekelsz. Még akkor is ha ez a másiknak nem tetszik.


De most komolyan, ha mindenki mindenkivel leállna beszélgetni akkor sehova nem haladna a világ :D

2020. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
90%
Ez a csávó az égből pottyant ide? De komolyan. Valami burokban nőttél fel? Ennyire nem tudod hogy működik a világ? Az emberek?
2020. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
#16 nekem ilyen problémám nincs,mert velem napi 1 nő sem akar beszélgetni,flörtölni.Csak férfiakkal szoktam beszélgetni,ők feltétezik hogy nem azért beszélgetek velük mert föl akarom szedni őket.Látják rajtam hogy nem vagyok meleg,ezért nyugodtan szóba állnak velem.A nők is látják hogy nem vagyok meleg,ők meg azért nem akarnak velem szóba állni.
2020. nov. 16. 18:29
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Elején még azt írtad, azért nem akarnak veled szóba állni, mert nem vagy ,, jó pasi"...


Viccet félretéve, túlreagálod.

2020. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is az a fajta vagyok, aki nem tud bunkó, flegma lenni.

Ha valaki normálisan közeledik, nem rázom le, udvarias vagyok.

Nagyon sok kellemetlenségem volt ebből. Volt hogy konkrétan egy kissé ittas srác meg akart verni egy, szórakozóhelyen (158centis 50 kilós nő vagyok), mert állítólag átvertem, jeleket küldtem neki (értsd, nem küldtem el a francba mikor jött beszélgetni) és mi az, hogy, ezek után nem megyek el vele.

2020. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!