Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak még olyanok rajtam...

Vannak még olyanok rajtam kívül,akik ha meglátnak a buszon vagy utcán egy csókolózó fiút és lányt,arra gondolnak bárcsak őket is csókolná valaki?

Figyelt kérdés
Ma este még 8 óra előtt természetesen láttam az utcán egy fiút és egy lányt,a lány éppen a fiú nyakát csókolgatta.Csinos is volt a lány,női szemmel lehet hogy a fiú is csinos volt nem tudom.Arra gondoltam,bárcsak nekem is lenne kivel csókolóznom.Aztán lehajtott fejjel, szomorúan sétáltam tovább az otthonom felé.

2020. nov. 21. 00:18
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
62%

#20

Nem, mert úgyis észrevenné. Ne legyél szomorú, hanem építs ki egy kiegyensúlyozott és boldog életet, amihez nem elengedhetetlen egy társ.

23/L

2020. nov. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
96%
Persze hogy nem lenne ellenedre, meg hogy még erre is ráizgulsz, de egy olyan ember akinek van élete és párkapcsolata, és nincs ennyire kiéhezve, az nem kíváncsi más magamutogatására.
2020. nov. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
#21 amúgy Te hogy látod?Nem lesz egyszerű összejönnöm egy lánnyal?Sok türelemre lesz szükségem?Kitartásra?
2020. nov. 21. 01:12
 24/42 anonim ***** válasza:
49%
Omájgád... Mennyire üres élete lehet annak, aki válaszokon át képes kiakadni arra, hogy mások csókolózni mernek nyilvánosan? Nem, aki erre kiakad és magamutogatásnak állítja be, annak nemhogy normális kapcsolata nincs, de még magával sincs rendben.
2020. nov. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
47%

#23

Nem tudom, nem tudok rólad semmit. Az nyilvánvaló, hogy semmi és senki nem fog az öledbe hullani.

23/L

2020. nov. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
#22 te sosem csókolóztál még nyilvános helyen?
2020. nov. 21. 01:15
 27/42 anonim ***** válasza:
73%

26, nem. Vagyis természetesen csókolóztam már a lakáson kívül, de olyan helyen ahol csak mi voltunk. Pl túrázás közben az erdőben.

A maximum ami történik időnként mások jelenlétében, utcán, egy gyors szájrapuszi, pl ha épp elköszönünk egymástól és épp kint vagyunk valahol.

Kulturált felnőtt emberek vagyunk. Bár még tinikoromban sem csináltam ilyet, normális közegben nőttem fel ahol lehetőségem volt elsajátítani a megfelelő társadalmi etikettet.

2020. nov. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
48%

"Kulturált felnőtt emberek vagyunk."


Szóval kulturáltnak tartod magad, mert te nyilvánosan csak puszit adsz és lenézed azokat, akik csókolózni mernek? Tudod egyáltalán, hogy mi a kultúra szó jelentése? :D

Hány éves vagy? 60?

2020. nov. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
68%

#24:

Bocs, de én nem vagyok kiváncsi mások "cuppogásaira", amit a legtöbben pluszban direkt hangosan is csinálnak, hogy szép polgárpukkasztóak legyenek. Mi a f*sznak kell mutogatni, ha szeretik egymást? Tudtommal ez csakis annak a 2 embernek a magánügye, akik kapcsolatban vannak.

2020. nov. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
48%

#29: Tényleg ideje lenne kezeltetned magad. Nem, senki sem direkt cuppog, hogy idegesítsen. Ez a gondolatod eléggé paranoiás... Meg úgy eleve, hogy hozzászólások óta kiakadsz az egészen.

És mégis mi az a szöveg, hogy minek kell mutogatnia az embereknek, hogy szeretik egymást? :D Kezet se fogjanak? És mi a véleményed arról, hogy mást a te polgárpukkasztó pusziadásod idegesít? Vagy az oké?

2020. nov. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!