Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak még olyanok rajtam...

Vannak még olyanok rajtam kívül,akik ha meglátnak a buszon vagy utcán egy csókolózó fiút és lányt,arra gondolnak bárcsak őket is csókolná valaki?

Figyelt kérdés
Ma este még 8 óra előtt természetesen láttam az utcán egy fiút és egy lányt,a lány éppen a fiú nyakát csókolgatta.Csinos is volt a lány,női szemmel lehet hogy a fiú is csinos volt nem tudom.Arra gondoltam,bárcsak nekem is lenne kivel csókolóznom.Aztán lehajtott fejjel, szomorúan sétáltam tovább az otthonom felé.

2020. nov. 21. 00:18
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
90%

30, szándékosan nem reagáltam az ostobaságaidra, és a továbbiakban sem fogok, de annyit muszáj megjegyeznem hogy mielőtt rászállsz másokra, legalább annyi eszed legyen hogy a pipák alapján észrevedd hogy több embert keversz és úgy oltogatod őket mintha egyetlen emberhez beszélnél.

Mellesleg ha annyira kíváncsi vagy, bár nem tartozik rád, 32N

2020. nov. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
26%

#31: Érthető, hogy semmire sem válaszoltál, mert rámutattak volna arra, hogy valami tényleg nem oké veled. Az ostobaság, frusztráció és rosszindulat pedig az, amit te írsz. Remélem, hogy legközelebb majd előtted cuppogok a barátnőmmel! :D

Keverni meg senkit sem kevertem, de nem baj.

32 évesen tényleg ajánlom a pszichológust. Még segíthet a benned rejlő problémákban. Nyugodtan olvas fel ezt a beszélgetést neki és együtt próbáljátok majd megválaszolni a neked feltett kérdéseket.

Cuppantás drágám!

2020. nov. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező! Hogyne!Sokan irígykednek is! :)
2020. nov. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
40%

Ha tudnád, hogy mennyire nem "párkapcsolat" függő a boldogság!!! (Ezt én is csak idősebb fejjel kezdtem el belátni...) Jelenleg két "pasi" között őrlődöm és úgy döntöttem, hogy mégsem szimpatikus egyik sem.


Mindkettő ugyanazért - hasonló kisugárzással bírnak irányomban és a keresztnevük is ugyanaz. Szembesülnöm kellett a jellemhibáikkal. Ugyan hova siessek, amikor a családalapítás időszakából - nem részletezendő okok miatt - már teljesen "kifutottam"?!


Tanulsz vagy dolgozol? Home office-ban dolgozol esetleg a koronavírus járvány miatt - és emiatt nem veszel részt közösségi eseményeken?

2020. nov. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
32%

Mindkét "szóba jöhető" illető ÉDESANYÁM HALDOKLÁSÁNAK BIZONYOS FÁZISAIT kísérte végig. Ezért utasítom el mindkettőt egyszerre.


A lelkem mélyén valamennyire HIBÁZTATOM őket - egyik sokkal jobban odafigyelhetett volna a részletekre a szakmájánál fogva - a másik csak szimplán NAGYON BUNKÓ VOLT VELEM többször is.


Mielőtt még Bárki megkövezne, hogy miért "válogatok" ennyire. (Ha a Drága Mama élne, könnyebb lenne dönteni - mivel már nem szólhatok úgy hozzá, mint Földi Életében tehettem...)


Ui: szóval mégiscsak "elárultam" azt a nem részletezendő okot.

2020. nov. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem undorító, nem vagyok erre kíváncsi. Fel is rúgnám őket, de sajnos manapság már ezt sem szabad.
2020. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Én arra szoktam gondolni, vajon mindkettő mosott-e fogat. :D
2020. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is undorító, primitív dolog. Nem, nem frusztrációból mondom, boldog a magánéletem.

Arra pedig, aki ott tart, hogy felnőtt létére nem volt képes megtanulni, hogy az intim pillanatait ne tolja más képébe, egyáltalán nem vagyok irigy :D

2020. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
57%

Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy esős időben legszívesebben belemennék az úton a pocsolyába, aztán kaptak egy kis vizet a nyakukba... :D


Lehet, hogy irigy, gonosz disznó vagyok, ez van.


F

2020. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
48%

És pl mit kéne tennie a kérdezőnek, hogy legyen párja?


Eleve, ha nem néz ki jól, és nem extrovertált, esélye sincs.

2020. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!